Дитячі коляски — як вибрати кращу

Прогулянка з малям без коляски може бути дуже стомлюючої, тим більше, що вам потрібно нести не тільки самої дитини, але і деякі речі — такі, як памперси, одяг, пляшка з молоком, пляшка води і т.д. Коляска дозволить вам ходити в магазин, кафе, в спортзал, зустрічатися з друзями, і не думати про те, з ким можна залишити дитину.

Як вибирати дитячі коляски

Вибирати дитячу коляску іноді виявляється не легше, ніж автомобіль — в обох випадках потрібно врахувати безліч деталей і знайти ідеальне поєднання ціни та якості. Тут представлений список деяких питань і практичних моментів, про які необхідно подумати при виборі коляски.

На який термін вам потрібна коляска

Багато коляски розраховані на дітей віком до чотирьох років (якщо, звичайно, малюка в цьому віці вдасться утримати в колясці).

Купуючи коляску для новонародженого, пам’ятайте, що сидіння має відкидатися, якщо не на 180 градусів, то хоча б на 130.

Ви розглядаєте варіант покупки більш легкої коляски, коли малюк сам почне активно пересуватися? Якщо так, то можна купувати першу коляску, сконструйовану спеціально для новонароджених.

Врахуйте і те, чи плануєте ви використовувати цю ж коляску для своїх майбутніх дітей.

Визначте максимальну вартість коляски

Максимальну — для себе; взагалі ж, вартість дитячих колясок може бути дуже високою. Як правило, у дуже дорогих моделей є дешевші аналоги з тим же набором функцій, якість і безпека яких не набагато гірше.

Коляска повинна підходити обом батькам

Пам’ятайте, що дитяча коляска повинна відповідати потребам обох батьків, в тому числі, і фізичним. Обов’язково врахуйте наступні чинники:

 • Вага коляски; її доведеться піднімати по сходах, класти в багажник машини, з нею потрібно буде заходити в громадський транспорт — тому коляска повинна бути якомога легше.
 • Регульована висота ручки — завдяки цій функції з коляскою буде зручно ходити і мамі, і татові.
 • Вам здається, що, для того, щоб скласти або розібрати коляску, потрібна докторський ступінь з фізики? Більшість батьків вважають за краще коляски, які легко складаються, розкладаються — в-загальному, прості і зручні в обігу.

  Де ви будете гуляти з коляскою

  Подумайте про це заздалегідь. Наприклад, якщо ви часто ходите по жвавих місцях, вам краще вибрати чотириколісну коляску, а не триколісну — тому що вона більш стабільна і ви будете відчувати себе безпечніше, рухаючись у натовпі. З іншого боку, вона ширше, і оточуючим, можливо, поряд з вами буде не дуже зручно.

  Інші фактори, які потрібно врахувати при виборі коляски

 • Дитяча коляска повинна вміщувати в ваш автомобіль; при цьому туди повинні поміщати інші пасажири і речі, які ви возите з собою.
 • Коляска повинна бути маневреної.
 • Перевірте надійність блокування коліс.
 • У колясці має бути достатньо місця, куди ми зможете покласти свої речі.
 • У коляски обов’язково повинна бути надійний захист від дощу та сонця.
 • Якщо ви живете в регіоні, де в певний час року буває багато комах, вибирайте коляску зі спеціальною сіткою, або придбайте її окремо.
 • Якщо ви збираєтеся багато гуляти взимку, бажано купити коляску, у якій можна міняти літню і зимову гуму.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Вагітність і діти. Додайте в закладки постійне посилання.