Дитяче харчування — пивні дріжджі: здоров’я і гарний настрій

Тема досить актуальна, хоча на перший погляд звучить трохи незвично і навіть парадоксально. Однак дуже часто компоненти, що входять до складу дитячого харчування, доповнюються речовинами, що містяться в пивних дріжджах. Таке поєднання робить подібний «альянс» вкрай потрібним і дивно корисним для здоров’я дитини. Сучасні інноваційні технології дозволяють дитяче харчування пивні дріжджі виготовити з прекрасними корисними властивостями та смаковими якостями.

Дитяче харчування на основі пивних дріжджів

Дитяче харчування з пивними дріжджами — це збалансований набір натуральних протеїнів, мінералів, вітамінів і ферментів, що створює стимульований процес лізису (розпаду) білка до пептидів і амінокислот. Це значно скорочує час всмоктування всіх корисних речовин у кров. Процес засвоєння відбувається, при цьому, з мінімальною витратою енергії, що для дитячого організму дуже істотно.

Важливим є спосіб отримання сухих пивних дріжджів без застосування хімічних добавок. Натуральний дріжджовий грибок піддаються автолізат (самораспаду) при нагріванні до п’ятдесяти градусів, в результаті чого всі корисні речовини стають більш «вільними» на клітинному рівні. Потім відбувається подальше випаровування, з отриманням вологості порошку не більше десяти відсотків. При цьому повністю зберігається вихідний обсяг живильної складової.

автолізат пивних дріжджів використовується як основний спосіб для виготовлення самого широкого набору дитячих продуктів харчування, насамперед, мусів з фруктами. До їх складу також входять натуральні молочні продукти у вигляді суміші сухої сироватки та незбираного молока, з соками. Такий продукт має подвоєну насиченість вітамінами, особливо групи В, амінокислотами та мікроелементами: залізом, хромом, магнієм, кальцієм, калієм і марганцем.

Залізо в організмі дитини вкрай необхідний елемент, що забезпечує кисневий обмін в тканинах, при цьому активується розвиток клітин і кровотворення.

Магній сприяє стимулюванню діяльності нервової системи, вираженого в профілактиці депресивних станів, втоми, розумової млявості, недостатності обмінних процесів.

Калій, як ніякий інший елемент, надзвичайно потрібен зростаючому організму дитини. Завдяки йому нормалізується діяльність серцево-судинної системи, підтримується в нормі кислотно-лужний і водно-сольовий баланси організму.

Мус з апельсином прожене застуду

Даний мус підвищує імунітет, перешкоджає накопиченню жиру, сприяє поліпшенню обмінних процесів і опірності організму зовнішнім подразникам.

Містить вітаміни Р і С, пектини і каротиноїди, що забезпечують протимікробну і антиоксидантну дію. Мус доцільний в застосуванні для звичайного харчування, а також при респіраторних захворюваннях, ангінах і грипі.

Мус з чорницею очистить організм

Сік чорниці багатий пектинами, сприяючими звільненню кишечника від відпрацьованих продуктів. Залізо, що міститься в ягодах, активніше засвоюється, завдяки присутності в мусі аскорбінової кислоти. Сік чорниці володіє протизапальною і терпкою властивостями.

Антоціани, що містяться в сухому соці, благотворно діють на органи зору, зміцнюють сітківку ока, позитивно впливають на капіляри, запобігають втому очей, а також покращують функціонування шлунково-кишкового тракту.

Яблучний мус підвищить апетит

До складу мусу входить багато заліза, що робить даний продукт незамінним при лікуванні анемій різного виду. Харчування сприяє поліпшенню травлення, виведенню шлаків з організму.

Яблучний сік служить інтенсифікації виділення жовчного і шлункового соку. Має протимікробну властивість. Крім того, запобігає утворенню каменів у жовчному і сечовому міхурах. Важливий елемент пектин, що міститься в яблучному соку, допомагає виводити солі важких металів, холестерин, зменшує всмоктування жирів.

Чим корисна суха молочна сироватка

Суха молочна сироватка при регулярному вживанні містить майже добову норму кальцію, так необхідного для росту кісток, зубів, волосся, нігтів. Кальцій бере участь у процесі скорочення серцевого м’яза, впливає на гормональний фон, підвищує імунітет, бере участь у перетравленні їжі.

Також в сироватці містяться вітаміни групи В. Вітамін В1 поліпшує стан нервової системи, В2 активно сприяє клітинному диханню, В6 регулює обмін ліпідів, В12 служить нормальному кровотворенню, активізує вуглеводно-жировий обмін.

Крім того, в молочній сироватці багато калію, фосфору і магнію. Фосфор, також як і кальцій, активно сприяє зміцненню кісткової тканини, а магній зміцнює судини мозку і поповнює енергетичні запаси.

Унікальність пивних дріжджів

Пивні дріжджі складаються з білка, вуглеводів та невеликої кількості жиру. Продукт містить вітаміни: В1, В2, В3, В6, В9, РР, Е, Н і D, а також мікроелементи: сірка, селен, натрій, калій, магній, мідь, фосфор і цинк.

Збалансований склад дріжджів сприяє росту м’язів, кісткової тканини, розвитку центральної нервової, дихальної та серцево-судинної систем. Допомагає правильному функціонуванню залоз внутрішньої секреції, активізує засвоєння цілого ряду необхідних елементів, що беруть участь в біохімічних процесах організму, що росте. Покращує травлення, обмін речовин і проникність кишечника.

Пивні дріжджі активізують ріст клітин, формування головного мозку, стимулюють інтелектуальне вдосконалення дитини, забезпечують організм додатковою енергією. Склад активно сприяє зміцненню скелета, а також репродуктивних органів.

Вживання в їжу того або іншого продукту на основі пивних дріжджів вкрай корисно. Однак обов’язково необхідна консультація педіатра. При наявності хронічних захворювань нирок у дитини, а також індивідуальної непереносимості будь-якого речовини, що входить до складу препарату, необхідно утриматися від вживання даної харчової продукції.

Неллі Рябініна

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Вагітність і діти. Додайте в закладки постійне посилання.