Диспорт — отрута на службі у краси

загрузка...

Диспорт, ботулотоксин, аналогічний ботокса, був схвалений у 2009 році для використання в якості засобу позбавлення від зморшок. Диспорт — це протеїн, отриманий шляхом екстракції з бактерії Clostridium botulinum. Цей протеїн спочатку використовувався для лікування рухових порушень і різних видів рефлективних м’язових спазмів, включаючи церебральний параліч. Далі було розроблено лікування широкого ряду нейром’язових розладів, для якого більш ніж у шістдесяти країнах було ліцензоване застосування Диспорта.

Як діє Диспорт

Диспорт використовується для пом’якшення і розслаблення м’язів, напруга в яких є причиною утворення зморшок і складок. З віком шкіра втрачає свою еластичність. Ці зморшки стають глибшими, постійними, і надають особі суворий, сумний і втомлений вигляд. Диспорт вводиться прямо в гіперактивні м’язи, розслабляючи їх на період від трьох до шести місяців. Це розслаблення надмірно рухомих м’язів розгладжує зморшки і складки, надаючи особі більш моложавий вигляд і менш напружений вираз. У чому різниця між препаратами Діспорт і Ботокс

Будучи продуктами ботулотоксину, і Ботокс і Диспорт допомагають скоротити зморшки, розслабляючи гіперактивні м’язи, але мають зовсім різний склад і не є взаємозамінними. Існує чітка різниця в дозуванні цих препаратів, і, хоча обидва вони вимірюються в одиницях, кількість вводяться одиниць не порівнюється при впливі на одні й ті ж ділянки і при отриманні одного і того ж результату. Досвідчені лікарі іноді воліють один із цих препаратів іншому при використанні їх на певних ділянках обличчя. Це відбувається через відмінності в їх дії і згладжуючому ефекті. Диспорт діє швидше, і охоплює більш великі ділянки, в той час як Ботокс зазвичай діє більш локалізовано, дозволяючи більш точно передбачати результат його впливу на певну область, але вимагає більше ін’єкцій для отримання результату. Обидва препарати використовуються лікарями для досягнення ефекту згладжування зморшок і складок.

Важливість вибору лікаря

Ін’єкції повинні проводитися тільки досвідченими лікарями, які володіють чудовим розумінням м’язів і виразу обличчя, і майстерністю, яке дозволить зберегти ваше природне вираз обличчя, прибираючи ознаки старіння.

Чи безпечний Диспорт

Так. Диспорт використовують у багатьох країнах Європи, Азії та Америки більше десяти років. Диспорт випускають виробники таких препаратів як Рестилайн і Перлайн (ін’єкційні наповнювачі для контурної пластики). З початку 1990-х років Диспорт успішно використовується в лікуванні ряду неврологічних захворювань, для якого він ліцензований більш ніж у шістдесяти країнах світу.

З чого складається процедура

Ця процедура вимагає попереднього застосування льоду і знеболюючого крему на область, в яку буде водитися інфільтрат. Після цього ботулотоксин вводиться за допомогою маленьких голочок. Процедура спрямована на м’язи, які скорочуються і викликають появу зморшок і складок.

Введене речовина буде обмежувати рух м’язів, надаючи особі нове вираз.

Це швидка і ефективна процедура, яка триває десять хвилин. Після введення препарату на область впливу накладається лід, щоб уникнути надмірного запалення. Під час процедури ви відчуєте тільки невеликий дискомфорт в області введення препарату.

Кому підходить ця процедура

Пацієнти повинні бути реалістичні у своїх очікуваннях щодо поліпшення свого зовнішнього вигляду і повинні дотримуватися всіх вказівок лікаря, щоб ці очікування виправдалися.

Під час першої консультації лікар задасть пацієнту кілька питань, пов’язаних з його медичною історією, щоб визначити, чи підходить йому дана процедура.

Як відбувається відновлення

Відновлення після процедури відбувається відразу, можливо, ви помітите незначні припухлості або синці в області введення препарату, але через два або три дні вони зникнуть.

Які можливі ризики

Ця процедура являє собою мінімальний ризик ускладнень, які, в свою чергу, носять тимчасовий характер. Ботулотоксин містить протеїни, що означає, що в деяких випадках організм може виробляти на них антитіла. У таких випадках ефект від процедури буде менше очікуваного.

Ви можете відчувати невеликі синці або тимчасове почервоніння шкіри, але все це зникне через три дні після інфільтрації. У вкрай рідкісних випадках може виникнути асиметрія обличчя.

Яка тривалість результатів від процедури

Результати від процедури зазвичай видно через три дні після введення препарату. Максимальний ефект буде помітний приблизно через 10-14 днів після процедури. Коли м’язи розслабляться і шкіра пристосується до цих змін, ви побачите, що стали виглядати набагато молодше. У будь-якому випадку, потрібно брати до уваги, що ця процедура не приносить таких результатів, яких можна домогтися за допомогою підтяжки обличчя. У деяких випадках лікар може порахувати, що краще провести обидві процедури разом, щоб отримати той результат, який ви хочете. Існує також можливість поєднання цієї процедури з лазерною технікою, щоб досягти кращих результатів.

Що потрібно зробити до проведення процедури

Ця процедура не вимагає ніякої попередньої підготовки. Вам просто потрібна консультація лікаря, а також його схвалення на проведення даної процедури, щоб поліпшити ваш стан.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.