Дискус композитум — рекомендується при захворюваннях опорно-рухового апарату

Дискус композитум є гомеопатичним препаратом. Він має спазмолітичні, знеболюючі, протизапальні та седативні властивості. Крім того, він сприяє регенерації і дезінтоксикації, а також поліпшенню обміну речовин. Дискус композитум також покращує функціонування опорно-рухової системи.

Показання до застосування

Дискус композитум застосовують для стимуляції захисних механізмів при захворюваннях суглобів, включаючи хронічний артрит та артроз, а також невралгічні і ревматичні порушення в області хребта.

Як приймати дискус композитум

Оптимальне дозування препарату вказана в інструкції на упаковці, але її можна підбирати індивідуально. Дорослим пацієнтам звичайно рекомендується робити одну ін’єкцію в день при гострих захворюваннях, або використовувати 1-2 ампули 1-3 рази на тиждень. Дітям від 2 до 6 років потрібно давати дискус композитум в два рази менше і рідше, ніж дорослим. Ін’єкції можна робити внутрішньовенно, внутрішньом’язово, підшкірно або внутрішньошкірно. Необхідну дозу медикаменту потрібно спочатку набрати із ампули в шприц, а потім швидко струсити шприц. Якщо для однієї ін’єкції не потрібно весь вміст ампули, залишки потрібно викинути.

Незважаючи на те, що дискус композитум продається без рецепта, його не рекомендується приймати без попередньої консультації з лікарем. Якщо ви ніколи раніше не робили ін’єкції, необхідно отримати докладну інструкцію на цей рахунок.

Увага!

Оскільки дискус композитум є гомеопатичним препаратом, він може проходити не настільки ретельний контроль, як медичні препарати. Перед використанням потрібно уважно оглядати ампули з ліками. Дискус композитум — це прозора безбарвна рідина. При будь-яких змінах кольору або наявності в рідині дрібних частинок не використовуйте препарат.

Про вплив препарату дискус композитум на здоров’я вагітних жінок і плоду, а також про його безпеку в період лактації є дуже мало підтверджених даних. Перед використанням медикаменту настійно рекомендується отримати консультацію лікаря.

Побічні ефекти

У деяких пацієнтів, що приймають дискус композитум, спостерігається посилене слинотеча (гіперсалівація), шкірний висип, свербіж. Можливі свербіж і поява набряку на тій ділянці шкіри, куди була зроблена ін’єкція. Якщо у вас з’являться які-небудь інші симптоми, які можуть бути ознаками алергічної реакції на препарат, зверніться до лікаря.

Взаємодія дискус композитум з іншими лікарськими засобами поки вивчено недостатньо добре. Якщо ви приймаєте будь-які препарати, в тому числі безрецептурні, запитаєте лікаря або аптекаря, чи безпечно приймати їх разом з дискус композитум.

Інформація про передозуваннях цього препарату також відсутня. Якщо ви перевищили рекомендовану дозу, уважно стежте за своїм самопочуттям. При найменших ознаках погіршення стану звертайтеся за медичною допомогою.

Не давайте приймати дискус композитум іншим людям, навіть якщо їх симптоми дуже схожі ознаки вашого захворювання. Не намагайтеся лікувати цим препаратом небудь інші захворювання. Зберігайте ліки, шприци та голки і недоступному для дітей місці. Не застосовуйте повторно голки, шприци та будь-які інші матеріали, використані для ін’єкції.

Температура зберігання дискус композитум не повинна перевищувати 25 градусів Цельсія. Є дані, згідно з якими електромагнітне випромінювання може негативно впливати на цей медикамент, тому зберігайте дискус композитум на максимальному видаленні від них.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.