Дифлюкан для чоловіків: допоможе усунути грибок

загрузка...

Хоча молочниця вважається захворюванням жіночим, підвищена активність грибкових мікроорганізмів роду candida albicans (кандида біла) може спровокувати і розвиток кандидозу у чоловіків. Для лікування різних проявів молочниці у чоловіків застосовується препарат Дифлюкан. Так, наприклад, баланіт, запалення голівки статевого члена, викликане грибком, лікується або протигрибковими препаратами для зовнішнього застосування (кремами з клотримазол, кетоконазолом або міконазолом в різної концентрації), або Дифлюканом.

Дифлюкан для чоловіків рекомендований при різних видах кандидозу — не тільки для лікування кандидозу геніталій (баланита), але і для придушення симптомів молочниці в роті або кишечнику. Основні показання до прийому препарату:

 • Криптококоз, в тому числі криптококовий менінгіт та інфекції інших видів (наприклад, легеневі, шкірні). Діклюкан може застосовуватися для профілактики загострення або повернення криптококових захворювань у пацієнтів зі СНІДом.
 • Системний кандидоз, у тому числі кандидемія (грибкове захворювання крові), дисемінований кандидоз та інші форми інвазивних грибкових інфекцій (грибкові інфекції сечовивідних шляхів, легенів, черевної порожнини і так далі).
 • Кандидоз слизових — в тому числі кандидозної ураження стравоходу, неінвазивні грибкові бронхолегеневі інфекції, молочниця в роті. Профілактика повернення або загострення орофарингеального кандидозу у пацієнтів зі СНІДом.
 • Генітальний кандидоз (лікування і профілактика баланита, запалення статевого члена).
 • Профілактика різного роду грибкових інфекцій при порушеннях імунітету і ослабленою в результаті хіміотерапії або променевої терапії імунної системи.
 • Рекомендовані дозування

  На відміну від лікування молочниці у жінок, для якого в більшості випадків потрібна всього одна доза Дифлюкану, грибкові захворювання у чоловіків вимагають, як правило, більш тривалого лікування — короткостроковий курс лікування може призвести до повторної появи інфекції в майбутньому. У деяких випадках дифлюкан рекомендується приймати в якості профілактичної міри для попередження повторної грибкової інфекції.

  Рекомендоване дозування дифлюкана для чоловіків з криптококовий менінгіт та іншими криптококової інфекції становить чотириста міліграмів препарату в перший день лікування і двісті-чотириста міліграмів протягом наступних днів лікування. Тривалість курсу лікування визначається лікарем залежно від реакції організму на препарат і може становити до шести-восьми тижнів.

  Рекомендоване дозування дифлюкана для чоловіків при кандидемії, дисемінованому кандидозі та інших інвазивних грибкових інфекціях — чотириста міліграмів препарату в перший день лікування і двісті міліграмів щодня протягом усього курсу лікування. В залежності від дії препарату щоденна доза Дифлюкану може бути збільшена до чотирьохсот міліграмів. Тривалість курсу лікування залежить від реакції організму на препарат.

  Рекомендоване дозування дифлюкана для лікування орофарингеального кандидозу — від п’ятдесяти до ста міліграмів препарату щодня протягом семи-чотирнадцяти днів (в деяких випадках тривалість курсу лікування може бути збільшена). При важких формах молочниці порожнини рота рекомендоване дозування препарату — п’ятдесят міліграмів щодня протягом чотирнадцяти днів (одночасно рекомендуються і антисептичні засоби для зовнішнього застосування). Для інших форм кандидозу слизових (за винятком інфекцій геніталій) рекомендована доза Дифлюкану становить п’ятдесят-сто міліграмів щодня протягом чотирнадцяти-тридцяти днів.

  Для лікування баланита (грибкової інфекції голівки статевого члена у чоловіків) звичайно потрібно прийом всього однієї дози дифлюкана — ста п’ятдесяти міліграмів препарату. У деяких випадках, однак, потрібно більш тривалий курс лікування.

  Рекомендоване дозування дифлюкана для чоловіків в цілях профілактики різних форм кандидозу — від п’ятдесяти до чотирьохсот міліграмів разів на день, залежно від ризику виникнення грибкової інфекції.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.