Детралекс — поліпшує діяльність кровоносних судин

загрузка...

Таблетки Детралекса містять 500 мг мікронізований флавоноїдної фракції — 450 мг діосміну і 50 мг геспередин. До складу цього препарату також входять: карбоксиметилцелюлоза натрію, целюлоза мікрокристалічна, желатин, стеарат магнію, тальк, білий віск, гліцерин, гіпромелоза 2910, поліетиленгліколь 6000, натрію лаурилсульфат, заліза оксид червоний, заліза оксид жовтий та діоксид титану.

Показання до застосування

Хронічна венозна недостатність органічного або функціонального походження; трофічні порушення; судоми ніг; набряки; важкість у ногах і ранкова втома ніг; гострий і хронічний геморой. Детралекс призначається тільки дорослим.

Побічні ефекти

Більшість пацієнтів добре переносить лікування Детралекс. В рідких випадках спостерігаються такі побічні ефекти, як порушення роботи шлунково-кишкового тракту (нудота і блювання, диспепсія, діарея), і такі розлади вегетативної нервової системи, як запаморочення і головні болі. Переривати лікування при цьому не потрібно. Зазвичай ці симптоми проходять швидко і без прийняття яких-небудь заходів; якщо вони не слабшають і не проходять через один-два дні після появи, потрібно проконсультуватися з лікарем.

Детралекс відноситься до флеботоніческіх препаратів і володіє венотонізуючою дією. Він зменшує венозну ємність, розтяжність вен і час спорожнення вен. Крім того, він надає захисну дію на систему мікроциркуляції, знімає запалення вен, знижуючи активацію лейкоцитів і, як наслідок, уповільнює вивільнення запальних медіаторів, головним чином вільних радикалів і простагландинів. Детралекс зменшує проникність капілярів, зміцнюючи їх стінки.

Ефективність Детралекса

Детралекс, крім того, покращує лімфодренаж, збільшуючи лимфоток і онкотичного тиск. Це дія на лімфатичну систему пов’язане з флеботоніческіх і сосудозащітним ефектом Детралекс.

В ході численних досліджень було доведено ефективність Детралекса як засоби лікування хронічної венозної недостатності. Детралекс значно покращує симптоми венозної недостатності, які чинять негативний вплив на повсякденне життя: важкість у ногах, біль, набряки, функціональні порушення і нічні судоми.

Крім того, детралекс є дуже ефективними ліками від хронічного геморою. Він значно полегшує суб’єктивні симптоми й об’єктивні ознаки геморою, наприклад, такі як анальний дискомфорт, болю, почервоніння, виділення з заднього проходу, проктит, тенезми, свербіж, еритема та ректальні кровотечі. Детралекс також зменшує частоту і тривалість нападів гострого геморою.

Фармакологічні властивості

Детролекс є єдиним флеботропних препаратом, який містить очищену флавоноїдної фракції і мікронізований формі. Мікронізація називається зменшення розмірів частинок діючої речовини препарату. Таким чином, збільшується швидкість і якість абсорбції діючої речовини; крім того, в такій формі речовина починає діяти швидше.

В ході досліджень вчені з’ясували, що оптимальний терапевтичний ефект під час лікування функціональних та органічних захворювань вен нижніх кінцівок і геморою досягається при прийомі двох таблеток в день. Крім того, експериментальним шляхом було встановлено, що після прийому внутрішньо детролекс активно переборювати, в результаті чого утворюються фенольні кислоти, які потім виводяться з організму разом з сечею. Період напіввиведення Детралекс (проміжок часу, протягом якого концентрація препарату в організмі зменшується на половину) становить 11 годин. Близько 80% діючої речовини виводиться через кишечник, і близько 14% дози виводиться з організму з сечею.

Флавоноїди зазвичай присутні в рослинах у вигляді сполук з цукрами (глікозидів) і відіграють велику роль обміні речовин рослин. Вони беруть участь у фотосинтезі, процесах проростання насіння, захищають рослини від грибкових уражень і так далі.

Організм людини не може сам синтезувати флавоноїди, але вони обов’язково повинні входити в його раціон, так як роблять значний вплив на обмінні процеси, змінюючи активність багатьох ферментів. Деякі флавоноїди мають також протимікробну дію.

Джерелами флавоноїдів можуть бути фрукти (особливо багато їх у шкірці лимона), ягоди (особливо обліпиха), зелений чай, червоне вино, темні сорти пива, гіркі сорти шоколаду.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.