Десять табу на першому побаченні: керівництво для чоловіків

«Жінки — такі складні істоти, — скаржаться багато чоловіки. — Їх неможливо зрозуміти ». Звичайно, ми не можемо з цим погодитися. Зрозуміти жінку нескладно — потрібно тільки бути відкритим до спілкування, готовим без ворожості і упередження сприймати відмінності між вашими бажаннями і бажаннями жінки. Адже цілком закономірно, що іноді саме поведінка чоловіків вселяє жінці непереборне бажання бігти без оглядки.

 • Він або занадто швидко робить рішучий крок, або не робить його взагалі. Чоловіки часто припускаються помилки, надаючи першого побачення якесь виняткове значення. У цьому випадку на дівчину покладаються дуже великі надії, і ця ситуація викликає у неї дискомфорт і бажання втекти. З іншого боку, якщо чоловік веде себе невиразно, і ніяк не дає зрозуміти дівчині, як він до неї ставиться, це теж її засмутить.

 • Він обіцяє подзвонити, але не робить цього. Жінки цінують у чоловіках надійність і вірність даному слову. Тому не варто давати жінкам необдуманих обіцянок, тільки щоб сподобатися або уникнути незручності. У кінцевому підсумку у жінки сформується невтішне думка про вас, яке вона може повідомити своїм подругам або вашим спільним знайомим.

 • Він дзвонить тільки ввечері. У чоловіків погана репутація — прийнято вважати, що від жінок їм потрібно тільки одне. Тому не варто дзвонити жінці, тільки коли ви хочете провести з нею ніч. Жінка хоче бути частиною повсякденного життя чоловіка — це знак його пошани і серйозного ставлення.

 • Він розповідає непристойні або принизливі для жінок анекдоти чи історії. Це здається очевидним, але багато чоловіків не розуміють, що ведуть себе по-шовіністичних, принижуючи жінку до стану сексуального об’єкта. Якщо ви носите футболку з зображенням напівголої жінки або паскудної написом, не дивуйтеся, що жінки не поспішають піти з вами на побачення.

 • Він ревнує або розпитує про попередніх зв’язках жінки. Ревнощі — підступна штука, тут головне не перестаратися, так як є розумний інтерес, а є параноя. Але попередні романи, відносини і зв’язки — табу на першому побаченні. Жодна жінка не захоче зустрічатися з чоловіком, який влаштує їй сцену ревнощів, якщо вона посміхнеться офіціантові.

 • Він любить узагальнення про жіночій природі. Жінки просто категорично не виносять, коли чоловік починає міркувати про жінок, про те, які вони «насправді», що вони відчувають і чого хочуть. Чоловіки, пам’ятайте: якщо б ви дійсно знали, чого хочуть жінки, ви б не опинилися на цьому побаченні! Сиділи б вдома біля домашнього вогнища, з люблячою дружиною і дітьми!

 • Він намагається «лікувати», замість того, щоб вислухати. Чоловіки повинні зрозуміти, що побудувати успішні довгострокові відносини не так вже важко. Вони автоматично прагнуть вирішити будь-яку проблему, і в процесі дуже напружують і себе, і жінку. В результаті, вони відчувають роздратування, і зганяють його на жінці, коли їх спроби «допомогти» ні до чого не призводять або залишаються неоціненим по достоїнству. Чоловіки повинні зрозуміти, що жінки дуже емоційні — їх просто потрібно вислухати. Навчіться слухати жінку — і вона буде носити вас на руках.

 • Він занадто багато говорить про гроші і про себе (неважливо, добре чи погано). Чоловіки прагнуть миттєво збити жінку з ніг своїм натиском, взяти її приступом, розповідаючи про те, як багато заробляють, і яких запаморочливих висот досягли в житті. Але жінка може подумати, що вас не цікавить ніхто і ніщо, крім власної персони. Поставтеся до побачення як до можливості дізнатися дівчину, процесу взаємного відкриття — не викладайте всі ваші секрети з порога! Нехай вона сама дізнається, який ви щедрий, добрий і мужній — вона буде цінувати вас більше, так як зробить це відкриття сама. Але самоприниження також не викличе симпатії — в кращому випадку дівчина вас пошкодує.

 • Він робить занадто багато компліментів і безсоромно лестить. Упевнені в собі і власної сексуальності чоловіка ніколи не лізуть зі шкіри геть, щоб сподобатися. Безумовно, компліменти і романтика — штука хороша, але чоловік не повинен бути настільки галантним, що жінці стає ніяково і вона відчуває себе загнаною дичиною. Атмосфера на побаченні повинна бути легкою і невимушеною, а не нагадувати облогу фортеці. З іншого боку, якщо чоловік невпевнений у собі і придушене мовчить, це теж не викличе у жінки ніжні почуття.

 • Він не дає жінці вставити слово і говорить тільки про себе. Найважливіше завдання чоловіки на першому побаченні — як можна краще дізнатися жінку. Для цього потрібно задавати питання, слухати і намагатися зрозуміти. До того ж, це вимагає набагато менше зусиль, ніж потрібно для того, щоб влаштувати атракціон небаченої егоїзму, і це тільки більше розташує до вас жінку. Крім того, дізнавшись про вас все вже на першому побаченні, жінка може втратити до вас інтерес, і ваші старання пропадуть дарма.

 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.