Десять способів безболісного схуднення

загрузка...

Ми схильні піклуватися більше про те, що ми їмо, чим про те, як ми це робимо. А адже досить незначно змінити звички харчування — і даремних 100 калорій в день можна без зусиль уникнути. Не виключено, що перелічені далі способи схуднення спочатку здадуться вам сумнівними і навіть дивними, але довіртеся нам і спробуйте слідувати нашим радам протягом деякого часу. Запевняємо, результати не змусять себе довго чекати.

Їжте повільніше

Як не дивно, ми їмо занадто швидко. Сигнали про насичення поступають з шлунку в мозок тільки через двадцять хвилин після прийому їжі, а середній прийом їжі триває не більше 10 хвилин. Результат: поспіх, з яким ми поглинаємо їжу, призводить до того, що ми їмо набагато більше, ніж необхідно. Уповільнення поглинання їжі дозволяє «зрізати» 100 зайвих калорій в день, що в сумі дає цілих півкілограма на місяць!

Харчуйтеся з невеликих тарілок

Ложка картопляного пюре здається такою маленькою на наших величезних тарілках! А спробуйте накладати їжу на маленьку тарілку — і порції стануть набагато менше! Ця проста виверт переконує наш мозок, в тому, що ми «з’їли достатньо» (повну тарілку), і при цьому уникнули 100 зайвих калорій в день!

Їжте за столом

Зайві 100 калорій в день — це чіпси і закуски, які ми «перехоплюємо», поки накриваємо на стіл або займаємося своїми справами. Намагайтеся приймати їжу тільки за столом — це дисциплінує. Звикнувши їсти за столом, ви зможете краще контролювати своє харчування і стримувати бажання перекусити, навіть коли ви не голодні.

Їжте тільки з тарілки

Навчіться їсти тільки з тарілки. Ніколи не відкушуйте, не беріть їжу з пакетів і мисок, а також іншого посуду для зберігання продуктів — так ви не помічаєте, скільки з’їдаєте. Не поспішайте і покладіть їжу на свою тарілку.

Не ставте посуд з їжею на обідній стіл

Не ставте посуд з їжею на обідній стіл, інакше вам обов’язково захочеться покласти добавки. Залиште весь посуд, окрім тарілок, на столі, де готуєте їжу. Якщо ви все ще голодні, завжди можете встати і покласти добавку.

Вибирайте кращі десерти

Навчіться смакувати десерти. Вибирайте тільки найкращі, найдорожчі десерти, які тільки можете собі дозволити. Так ви будете їсти менше і отримувати від їжі більше задоволення. Пам’ятайте, що далеко не всі солодощі, виставлені на прилавку в кондитерській, на смак також гарні, як на вигляд.

Їжте частіше

Намагайтеся їсти менше, але частіше. За столу потрібно вставати з легким відчуттям голоду, пам’ятаючи про те, що через кілька годин ви зможете перекусити. Носіть з собою горішки, йогурт і інші легкі закуски. Постарайтеся зменшити кількість їжі, яка потрібна вам для угамування апетиту.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.