Десять корисних властивостей імбиру — чи захищає він від раку?

Століттями імбир застосовували як природні ліки від багатьох хвороб. Зараз, коли наука набирає темпи розвитку, вчені всього світу довели, що імбир може творити дива при лікуванні будь-яких хвороб, від раку до головного болю.

Лікування карциноми яєчників

Імбир — потужна зброя проти раку яєчників. Дослідження, що проводяться в онкологічному центрі при університеті в штаті Мічиган, показали, що мелений корінь імбиру викликає загибель ракових клітин в яєчниках.

Профілактика раку товстої кишки

Дослідження, проведене в Університеті штату Міннесота, підтвердило, що імбир сповільнює ріст злоякісної пухлини товстої кишки.

Лікування токсикозу

Аналіз декількох досліджень показав, що імбир також ефективний при лікуванні раннього токсикозу у вагітних, як і вітамін В6.

Ліки проти морської та повітряної хвороби

Імбир виявився ефективним засобом при лікуванні нудоти, що виявляється при закачуванні.

Полегшення болю і зняття запалення

Одне з проведених досліджень показало, що імбир має протизапальні властивості, а також є потужним природним знеболюючим.

Ліки проти печії

Вже давно імбир використовується в якості природного засобу від печії. Найчастіше для цих цілей застосовують імбирний чай.

Профілактика і лікування застуди та грипу

Імбир вже давно застосовується в якості натурального засоби від застуди та грипу. Багато також використовують імбир для лікування кишкового грипу та у випадках харчового отруєння, що не дивно, враховуючи те позитивне вплив, який імбир надає на шлунково-кишковий тракт.

Зняття головного болю

Дослідження довели, що імбир полегшує головний біль завдяки своїй здатності блокувати простагландин, що викликає біль і запалення кровоносних судин.

Полегшення менструальних спазмів

У китайській медицині імбирний чай з тростинним цукром використовується для зняття менструальних спазмів.

Профілактика діабетичної нефропатії

Дослідження, проведені на хворих діабетом щурах, показали, що в групі щурів, що вживали імбир, випадків виникнення діабетичної нефропатії (ураження нирок) було менше, ніж у групі, якій не давали імбир.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Народні поради. Додайте в закладки постійне посилання.