Дермастабілон: альтернатива хірургічній ліпосакції

Однією з актуальних проблем сучасної косметології є можливість видалення жиру з певних ділянок тіла. Раніше для цієї мети існувала тільки ліпосакція, яка є серйозною хірургічною операцією, зі своїми протипоказаннями та потенційними ускладненнями. Сьогодні видалити жир в суворо визначених місцях можливо за допомогою мезотерапії — процедури, в ході якої спеціальні препарати вводяться локально і в дуже малих дозах. В ході мезотерапії використовуються різні біологічно активні речовини, в тому числі, гіалуронова кислота і фібробласти — клітини шкіри, що виробляють колаген.

Дермастабілон — це спеціальний мезотерапевтичних коктейль, розроблений для неінвазивного видалення жиру. Коли дермастабілон вводять в певні ділянки шкіри, починається запальний процес, який стимулює руйнування жирової тканини і утворення колагенових волокон. Запальний процес може тривати від декількох годин до декількох днів.

Показаннями до застосування дермастабілона є локальні відкладення жиру при нормальній вазі. Наприклад, дермастабілон використовують для усунення подвійного підборіддя (який часто є індивідуальною особливістю, пов’язаної з будовою шиї і підборіддя); відкладень жиру на верхній частині спини і задньої частини шиї, а також целюліту на обмежених ділянках шкіри.

Використання дермастабілона протипоказано при вагітності та грудному вигодовуванні, ідіосинкразії на компоненти препарату, запаленні жовчного міхура та жовчних протоків, викликаному жовчнокам’яної хворобою, системних захворюваннях сполучної тканини (таких, як склеродермія, вовчак, та інші), тяжких захворюваннях печінки, ниркової недостатності , хронічних інфекціях. Крім того, мезотерапію із застосуванням дермостабілона не роблять пацієнтам молодше 18 років.

Для досягнення стабільного результату потрібно від двох до десяти процедур — їх точна кількість буде залежати від особливостей структуру жирової тканини та інших індивідуальних характеристик пацієнта. Зазвичай значне поліпшення стає помітно після п’яти процедур. Для збереження досягнутих результатів потрібно користуватися різними косметичними засобами, підтягує шкіру, а також робити масаж, правильно харчуватися і регулярно займатися спортом.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.