Деринат — для імунітету

Деринат є натуральним лікарським препаратом, поновлюючим імунітет. Одночасно він зменшує запальний процес, очищає рани і пригнічує життєдіяльність багатьох збудників хвороби. Препарат знайшов широке застосування при лікуванні самих різних захворювань.

Принцип дії

Деринат випускає вітчизняна фармацевтична промисловість, його виготовляють з молок осетрових риб. Основний вплив дерінат надає на органи, відповідальні за імунітет. Так, він стимулює утворення лейкоцитів, особливо зернистих і лімфоцитів — саме вони здійснюють функції захисту організму від інфекції. Одночасно дерінат пригнічує життєдіяльність основних збудників інфекцій (бактерій, вірусів і грибків) і сприяє виведенню з організму продуктів запалення і розпаду тканин, активізуючи діяльність лімфатичної системи. Він також сприяє своєчасному відторгнення некротизованих тканин при гангрени, що покращує і прискорює відновлювальний період при цьому захворюванні.

Випускається дерінат у вигляді розчинів для зовнішнього застосування у флаконах темного скла, для місцевого застосування у флаконах-крапельницях і в ампулах для внутрішньом’язового введення.

Застосування Деринат

Деринат у флаконах-крапельницях широко застосовується при лікуванні різних інфекційно-запальних захворювань верхніх дихальних шляхів, особливо у тривало і часто хворіючих. Його застосовують для профілактики і лікування гострих респіраторних вірусних інфекцій та їх ускладнень у вигляді гострих гайморити, фронтити, ангін. Його застосовують і при лікуванні хронічних запальних захворювань ЛОР-органів: хронічних тонзилітів, аденоидитов, гайморитів.

Деринат у вигляді розчину для зовнішнього застосування призначають при різних зовнішніх процесах на шкірі або на слизових оболонках. На шкірі це можуть бути інфіковані рани, опіки, відмороження, трофічні виразки, що виникли на тлі недостатнього кровопостачання даної області, пролежні. У таких випадках дерінат призначають у вигляді аплікацій. Це сприяє очищенню поверхні ран та виразок та більш швидкому їх загоєнню.

При ураженнях слизової оболонки порожнини рота (стоматитах, гінгівітах, пародонтитах) розчином Деринат проводять полоскання. При виразкових процесах в порожнині носа його вводять у вигляді тампонів. Мікроклізми з розчину Деринат добре допомагають при геморої, сприяючи загоєнню слизової оболонки прямої кишки. При запальних процесах у піхві і шийці матки розчин Деринат вводять з тампонами.

Деринат застосовується і при лікуванні внутрішніх органів, в цьому випадку його вводять внутрішньом’язово. Всмоктуючись у кров, він надходить в усі органи і тканини організму, але найбільше його виявляють у кістковому мозку і лімфоїдної тканини — там, де виробляються імунні клітини. Поступаючи в клітини тканин, дерінат активно включається в обмін речовин, активізуючи їх захисні і відновні властивості.

Так, дерінат знайшов широке застосування при ішемічній хворобі серця (ІХС) і при серцево-судинній недостатності. Покращуючи обмінні процеси в серцевому м’язі, він змушує її скорочуватися більш сильно і ефективно, що перешкоджає застою крові і порушення кровообігу. При ішемічній хворобі серця дерінат підвищує витривалість серцевого м’яза до фізичних навантажень, що зменшує прояви стенокардії.

При виразковій хворобі шлунка та дванадцятипалої кишки дерінат пригнічує життєдіяльність збудника захворювання (бактерії хелікобактер пілорі), сприяє загоєнню виразок і відновленню місцевого імунітету. При застосуванні в цьому випадку Деринат у складі комплексної терапії він значно прискорює настання ремісії.

Широко застосовується дерінат і при різних хронічних інфекційно-запальних захворюваннях бронхо-легеневої системи, які, як правило, супроводжуються зниженням імунітету. Деринат здатний значно поліпшити стан таких хворих.

У онкологічних хворих дерінат застосовують після хіміо-та променевої терапії, які сприяють різкому зниженню імунітету. Його також застосовують і у випадках радіаційного ураження.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.