Деринат для дітей: зміцнення імунітету

Лікарський препарат натурального походження дерінат знайшов застосування і в педіатричній практиці, адже він сприяє зміцненню імунітету, а це дуже важливо в дитячому віці. Адже саме у дітей часто зустрічаються порушення імунітету, які проявляються різними інфекційно-запальними захворюваннями.

Принцип дії

Деринат випускається у вигляді розчину у флаконах для зовнішнього застосування, для місцевого застосування (у спеціальних флаконах-крапельницях) і для внутрішньом’язового введення в ампулах.

Імунітет у дітей може формуватися в різні терміни. Є діти, які при надходженні в дитячий сад часто і тривало хворіють, їх так і називають «несадовскіе». З часом у них можуть формуватися хронічні бронхо-легеневі захворювання.

Допомогти таким дітям можна тільки зміцнюючи імунітет. Хорошу допомогу в цьому може надати дерінат, який зазвичай добре переноситься дітьми і майже не має протипоказань і побічних ефектів. Деринат дозволено застосовувати дітям будь-якого віку. Під дією Деринат активізуються власні захисні сили дитини, прискорюється дозрівання його імунної системи. Деринат пригнічує життєдіяльність різних збудників інфекцій — бактерій, грибів, вірусів, а також швидко зменшує запальний процес і сприяє виведенню продуктів розпаду тканин через лімфатичну систему.

Відомо, що у дітей часто зустрічаються такі хронічні захворювання ЛОР-органів, як тонзиліт і аденоїдит, ступінь вираженості яких безпосередньо залежить від імунітету: чим частіше загострюються ці захворювання, тим більше розростається і запалюється тканину піднебінних мигдалин і аденоїдів. Деринат дозволяє перервати це замкнене коло і значно зменшити число загострень.

Особливості застосування

Особливістю Деринат є те, що його можна застосовувати як для лікування, так і для профілактики простудних і ЛОР захворювань. Застосування препарату для лікування гострих респіраторних вірусних захворювань і грипу у дітей сприяє швидкій ліквідації катаральних проявів, особливо гарячкового періоду і інтоксикації. Профілактика цих захворювань Деринат не тільки значно знижує частоту, тривалість і тяжкість їх перебігу, але і зменшує виникнення бактеріальних ускладнень з боку ЛОР-органів, покращує адаптацію дітей в дитячому колективі.

Для профілактики гострих респіраторних вірусних інфекцій та грипу дерінат можна закапувати в ніс по дві — три краплі двічі на день у кожний носовий хід. При лікуванні цих захворювань дерінат закапують у ніс по три — п’ять крапель через кожну годину — півтори. При затяжних нежиті, гаймориту, аденоідітах його закапують у ніс по три — п’ять крапель у кожний носовий хід, або вставляють ватний тампон у кожний носовий хід з препаратом три — шість разів день.

Застосовують дерінат і при гнійно-запальних захворюваннях очей, наприклад, при кон’юнктивітах, що також прискорює процес одужання. В очі закапують по одній — дві краплі три рази в день.

При стоматитах і гінгівітах (запаленнях слизової оболонки ротової порожнини і ясен) великі діти полощуть рот Деринат, а маленьким можна протирати ротик і ясна серветкою, змоченою в розчині Деринат.

Запалення слизових оболонок зовнішніх статевих органів у дівчаток (вульвовагиніти) також добре піддаються лікуванню, якщо до складу комплексного лікування входить дерінат, який призначають у вигляді зрошень і аплікацій.

При запорах і ентеробіозі (глистова інвазії гостриками) у дітей часто виникають тріщини і роздратування в області заднього проходу. Дериват в цьому випадку призначають у вигляді аплікацій, він сприяє швидкому відновленню цілісності тканини.

Нарешті, розчин для зовнішнього застосування можна використовувати для лікування будь-яких ран, опіків, відморожень у дітей. Це прискорить процес загоєння і попередить попадання інфекції в рану.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.