Депіляція зони бікіні: свіже літо

Сьогодні депіляція зони бікіні є обов’язковою для жінки , яка звикла стежити за собою. Депіляція може проводитися різними способами, головне в ній — регулярність і деякі види депіляції з часом набувають ефект епіляції — тобто повного видалення волосся з коренем.

Які види депіляції застосовуються в зоні бікіні

Депіляція — це поверхневе видалення волосся, коріння яких залишаються незачепленими і тому волосся виростають знову. Депіляція волосся в області бікіні — процедура не тільки чисто косметична, але і гігієнічна, оскільки волосся затримують залишки біологічних рідин, які є гарним живильним середовищем для різних мікроорганізмів. Багато жінок вважають, що депіляція волосся в зоні бікіні дає неповторне відчуття чистоти і свіжості.

Депіляцію можна проводити різними способами, але не всі вони підходять для видалення волосся в зоні бікіні, так як шкіра в цій області особливо чутлива. Існують як домашні способи депіляції, так і способи, які використовуються тільки в косметичних салонах. До найбільш популярних видів депіляції волосся в зоні бікіні відносяться гоління, хімічні способи видалення волосся, видалення волосся за допомогою воску та цукру.

Депіляція волосся в зоні бікіні за допомогою гоління

Це, напевно, найпопулярніший серед жінок вид депіляції волосся в інтимній області. Але зовсім не найкращий, оскільки після такої процедури шкіра починає нестерпно свербіти, що, погодьтеся, не дуже приємно, особливо, якщо після процедури належить ще робочий день. Крім того, на шкірі після гоління часто утворюються невеликі подряпини (іноді вони непомітні для ока), в які може потрапити інфекція і розквітнути бурхливим кольором у вигляді гнійників. Сверблячка посилиться, та й інфекція може поширитися на статеві органи, а це вже реальна небезпека. Нарешті, навіть якщо дуже постаратися і уникнути всіх перерахованих вище небезпек, з’являється ще одна — дуже маленькі волоски при відростанні можуть вростати в шкіру — відчуття з’являються дуже неприємні.

Для того, щоб уникнути всіх цих неприємностей, потрібно проводити депіляцію після душу (інтимні місця миються зі спеціальним гігієнічним очищаючим гелем) і обробки шкіри антисептичними розчинами (наприклад, спиртом). Гоління проводять тільки по ходу волосся, після процедури наносять на шкіру спеціальні засоби, які допомагають зняти подразнення шкіри після гоління і попереджають вростання волосся в шкіру, стоншуючи відростаючих волосся.

Волосся після гоління волосся росте особливо швидко, тому гоління доводиться повторювати кілька разів на тиждень.

Хімічна депіляція волосся в зоні бікіні

Для хімічної депіляції волосся в зоні бікіні випускаються спеціальні креми і гелі. Наприклад, французька косметична фірма Віт випускає цілу серію таких засобів, які можна наносити як на суху шкіру, так і миючись під душем. Механізм дії хімічних засобів полягає в тому, що в них є сполуки, що розчиняють кератин (білок волосся). Волосся після такого впливу стоншуються, стають ламкими і через деякий час обламуються біля самих коренів.

Процедура хімічної депіляції волосся проводиться по додається до препарату інструкції. Зазвичай засіб наносять на шкіру на певний час (ось тут обов’язково потрібно дотримуватися інструкції, інакше буде опік), а потім волосся видаляються спеціальною лопаткою. Як ніби все просто, тим не менш, можуть виникати і ускладнення, наприклад, алергії на окремі компоненти препарату.

На деяких засобах для депіляції є позначки, що їх не можна використовувати під час літнього періоду часу, так як вони несумісні з сонячними променями.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.