Депіляція воском — ефективно, але хвороба

загрузка...

«Ах, яка шкіра!», — яка жінка не мріє почути на свою адресу подібні слова. І, мабуть, не знайдеться жодного чоловіка, який виголосить їх, захоплюючись шкірою з підвищеною рослинністю. Так уже заведено: жінці просто непристойно мати волосся на тілі. Ось і борються представниці слабкої статі з небажаними волосками. Яких тільки способів не придумано, щоб допомогти нам в цьому не простій справі. Найпоширенішим засобом депіляції є бритва. Але вона, як зброю, малоефективна. Тому жінки все частіше використовують віск.

Віск — загальновизнаний лідер, з його допомогою можна добитися відмінних результатів. Він робить шкіру гладкою на 2-3 тижні. Депіляцію воском також називають біоепіляцією. Входять до складу воску компоненти, проникаючи в шкіру, розм’якшують і заспокоюють її. Процедуру з видалення небажаного волосся за допомогою воску можна проводити як вдома, так і в спеціалізованих салонах краси. Причому салони — предпочтительней. Фахівці індивідуально підберуть віск, а також інші засоби, що використовуються у процедурі, в залежності від типу шкіри і місця депіляції.

Процес гарячої депіляції в салоні включає наступні моменти: підготовка шкіри, нанесення воску, видалення, заключна обробка шкіри. Перш ніж накласти віск на шкіру, майстер наносить спеціальний обезжирюючих шкіру тонік. Шкіра, піддана депіляції має бути абсолютно чистою і сухою. Потім настає час воску. Розігрітий віск накладається за напрямком росту волосся тонким шаром. Він обволікає волосся до самої основи — кореня. Завдяки своїй консистенції, віск захоплює навіть найтонші і маленькі волоски. Через деякий час віск остигає і перетворюється в плівку, яка потім видаляється різким рухом разом з волосками.

У завершенні процесу на шкіру наносять дезінфікуючий шкіру лосьйон, що володіє ранозагоювальною ефектом. А також сповільнює ріст волосся молочко, яке крім цього має заспокійливу дію.

З часом, відростаючих волосся стають тонше і світліше. Крім того, волосяний покрив рідшає, стає менш помітним. Шкіра після депіляції воском еластична, гладка, бархатиста.

Крім гарячого воску існує ще й інші види депіляції: за допомогою холодного або теплого воску. Застосування холодного воску зручно для самостійного застосування в подорожах, на відпочинку, на природі, коли є обмеження води або часу. Тоді віск, нанесений на смужки паперу, буває просто незамінний. Швидке і легке позбавлення від небажаної рослинності підніме настрій і не зіпсує відпочинок. Теплий віск можна використовувати в домашніх умовах. Для цього його наносять на шкіру, де він швидко остигає. Видаляється теплий віск за допомогою паперу, яка накладається на шар воску і після закінчення деякого часу різко віддаляється, захоплюючи з собою волоски.

Гарячий віск вважається менш болючим, тому його частіше використовують для видалення небажаних волосків в пахвовій западині і зоні бікіні. Депіляцію гарячим або теплим воском краще довірити фахівцеві, так як в домашніх умовах важко проконтролювати температуру воску. Нанесення занадто гарячого воску може призвести до опіку. Крім того, робота майстра може гарантувати професійний підхід і сам процес видалення небажаної рослинності.

Депіляція воском — сучасний засіб видалення волосся. Якщо вас не покидає бажання позбутися від уже набридлої рослинності і хизуватися ніжною шовковистою шкірою тривалий час — вперед в салон краси на процедуру депіляції воском. Не пошкодуєте!

Яна Кит

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.