Депіляція особи: боротьба із зайвою рослинністю

загрузка...

Волосся на обличчі ростуть у багатьох жінок, про чоловіків мови не йде — це їх вторинна статева ознака. Когось м’який жіночий пушок на обличчі приводить в розчулення, а комусь доставляє масу неприємностей. У будь-якому салоні краси можуть запропонувати процедуру безболісною депіляції особи, провести такий косметичний сеанс можливо і в домашніх умовах. З небажаною рослинністю на обличчі можна боротися комфортно і безпечно, знаючи кілька нескладних правил.

Що таке депіляція?

Депіляція — це короткочасне видалення волосся з шкіри за допомогою різних методів. При цьому волосяна цибулина — фолікул — залишається, волосся виростають знову і знову. Існує схожий спосіб видалення волосся, званий епіляцією, при якому раз і назавжди віддаляється волосяна цибулина за допомогою апаратної косметології — електро-, фото-та лазерна епіляція.

Способи депіляції особи

Самий довготривалий результат має воскової спосіб депіляції за допомогою смужок або теплого воску. Цей метод називається біоепіляцією або Ваксінг. Віддалений волосся починає рости тільки через один-два тижні. Оскільки разом з волосом віддаляється омертвілий шар шкіри, ця процедура допомагає очистити обличчя, надати йому здоровий колір, повертає рум’янець. При регулярному і тривалому використанні такого методу волоски стоншуються, рідшають і значно зменшується потовиділення.

Один з найбільш варварських способів депіляції жорстких волосся, яке іноді стають справжнім випробуванням для жінок — шугарінг, або цукрова депіляція. Замість воску на волосяні цибулини наноситься цукрова паста, яка спочатку доводиться до кипіння, охолоджується і в холодному вигляді використовується для депіляції. На місця нанесення солодкої пасти наклеюються шматочки тканини і різко відсмикує проти росту волосся. При такому способі депіляції видаляються навіть самі маленькі волоски.

Більш доступний спосіб депіляції особи проводиться за допомогою спеціальних кремів. Попередньо на очищені ділянки шкіри наноситься невелика кількість крему і залишається на п’ять хвилин (або більше, згідно інструкції, що додається). Потім відпали волоски акуратно знімаються спонжем, косметичною губкою. Шкіра знову очищається від залишків крему та змащується зволожуючими маслами або гелями. Такий спосіб депіляції рекомендований для самих ніжних ділянок шкіри, де потрібно прибрати зайві волосся безпечно і безболісно.

Після такої процедури волосся починають своє зростання вже через день і на обличчі знову помітні через 4-5 днів, але до складу таких кремів входять хімічні сполуки, що сповільнюють ріст волосся, тому не рекомендується використовувати подібні засоби частіше одного разу на тиждень. Через простоту і доступності методу його рекомендовано застосовувати в домашніх умовах, чітко дотримуючись інструкцій у анотації, прикладеної до крему для депіляції.

Переваги і недоліки депіляції особи

Безсумнівним достоїнством процедури депіляції особи є виражений косметичний ефект: чисте, гладке обличчя, відсутність волосся. Після кожної такої очистки шкіри волоски стоншуються і стають світлішими. Існують ще такі способи депіляції як вищипування, гоління і хімічний пілінг. Однак у цих методів є безліч мінусів. Не рекомендується збривати волоски за допомогою безпечної бритви, після такої щоденної процедури волосся стане рости швидше, будуть жорсткими і темними.

Найголовнішим мінусом депіляції воском і цукром є їх болючість, при цьому воскової метод передбачає, що довжина волосся буде не менше сантиметра. Однак чим довше волосся, тим болючіше проводиться процедура. Протипоказаннями до депіляції служать наявність на обличчі родимок, папілом, ран, бородавок.

На замітку

Щоб уникнути небажаного вростання волосся в шкіру, необхідно дотримуватися техніки: ретельно готувати шкіру, очищати її, розпарювати і видаляти залишки косметичних засобів, наносити креми, сповільнюють ріст волосся.

Депіляція — лише тимчасове видалення волосся, чекати від цієї процедури чудес не слід. Однак регулярний догляд за шкірою обличчя допоможе стати їй молодою, красивою і здоровою.

Жанна Пятірікова

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.