Депіляція інтимних місць: гола правда

Депіляція інтимних місць проводиться порівняно недавно, на Протягом трохи більше двадцяти років. Пов’язано це з тим, що в моду увійшли відкриті купальники, які ніяк не можуть приховати рослинності в цій зоні. З часом жінки звикли до цієї процедури, і виконують її, як правило, регулярно.

Способи депіляції, застосовуваної для інтимних місць

Видалення волосся на будь-якій ділянці тіла — досить клопітка заняття, а видалення волосся в інтимних місцях — заняття клопітка подвійно. Більшість жінок роблять цю процедуру вдома, застосовуючи для цієї мети бритву, але з кожним росте число тих, хто воліє видаляти волосся в інтимних місцях в косметичному салоні. Але всі ці способи мають право на існування — кожна жінка вибирає те, що їй більше підходить.

Звичайно ж, відсутність волосся в інтимній зоні здорово полегшує догляд за нею. Багатьом жінкам ця процедура настільки подобається, що вони готові терпіти яку завгодно біль, аби відчути незвичайне відчуття легкості і чистоти, яке з’являється після депіляції.

Сьогодні у жінки є вибір: робити депіляцію (поверхневе видалення волосся, не зачіпає коріння) вдома або в салоні і яким способом: за допомогою гоління, хімічних засобів, воску або спеціально приготованих цукрових розчинів.

Як зробити депіляцію інтимних місць в домашніх умовах

Найдоступніший спосіб епіляції інтимних місць в домашніх умовах — це гоління. Але цей простий спосіб має ряд недоліків, про які не варто забувати. Перш за все, це небезпека занести після гоління інфекцію в дрібні травми на шкірі, в результаті якої з’являться дрібні гнійники. Від таких гнійників, по-перше, не так легко позбутися, а по-друге, вони можуть стати вогнищем інфекції, яка здатна поширюватися на зовнішні статеві органи. Після гоління часто з’являється роздратування і свербіння шкіри, який також може доставити багато неприємних хвилин. Нарешті, після того, як волосся почне злегка відростати, вони часто ростуть неправильно і вростають в шкіру, викликаючи не найприємніші відчуття.

Але якщо пам’ятати про всі ці «підводні камені» гоління, то цілком можна їх уникнути. Для того щоб не внести в шкіру інфекцію, потрібно ретельно митися і дезінфікувати шкіру до і після гоління. Щоб шкіра не дратувалася, слід користуватися спеціальними кремами для гоління і після гоління, якісними бритвеними верстатами і збривати волосся тільки по ходу їх росту. А для того, щоб волосся після гоління не вростали в шкіру, потрібно їх зробити тонше і м’якше — це досягається за допомогою спеціальних засобів, призначених для використання після депіляції, до таких засобів відноситься, наприклад, гель Фолісан.

Іншим засобом домашньої депіляції інтимних місць є різні хімічні засоби — популярність їх поступово зростає. Такі кошти просто наносять на шкіру в відповідності з інструкцією (інструкцію в магазині потрібно вимагати обов’язково!), А потім додається до засобу лопаткою прибирають волосся. Дуже зручно, випускаються навіть кошти, якими можна користуватися, приймаючи душ. Креми і гелі для депіляції інтимних місць випускають багато косметичних фірм. Але бійтеся алергії, тому перед нанесенням на шкіру перший раз незнайомого засоби, спочатку зробіть пробу або так, як вказано в інструкції, або просто нанесіть засіб на невелику ділянку шкіри на внутрішній поверхні передпліччя. Якщо з’явиться сильний набряк і почервоніння, то цим засобом краще не користуватися.

Можна також користуватися спеціальним воском або засобом на основі цукру, але зробити це в домашніх умовах набагато складніше, це скоріше засоби для косметичних салонів.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.