Депіляція для чоловіків: ламаючи стереотипи

Можете собі уявити чоловіка, який робить депіляцію зони бікіні разом зі своєю коханою? Ймовірно, з працею. Однак і ті часи, коли стирчать з-під розстебнутій сорочки волосся на грудях були для чоловіків нормою (або навіть предметом гордості), пройшли. Бажання зробити депіляцію пов’язано зі спекотною погодою? Або на це натякає подружка? Або вам просто цікаво, як ви будете виглядати без зайвого волосся на тілі? Незалежно від того, що вас мотивує, бажання позбавитися від зайвого волосся нормально; можете переходити до наступного кроку — вибору способу депіляції.

За оцінками професіоналів, найчастіше чоловіки роблять ваксинг або шугарінг грудей, спини, задньої частини шиї, брів, а також шкіри пальців ніг і фаланг пальців рук. Волосся на руках і ногах чоловіка видаляють рідко — гладка шкіра на цих частинах тіла все ж не є складовою еталону чоловічої краси.

Ваксінг і шугарінг

Ваксінг — це видалення волосся за допомогою воску. Розігрітий до певної температури віск наносять на шкіру, зверху прикладають кусок бавовняної або іншої тканини, пригладжують по напрямку росту волосся, і відривають у зворотному напрямку. Волосся при цьому видаляють з коренем. Шугарінг роблять так само, тільки замість воску використовується цукрова суміш (як правило, її інгредієнтами є цукор, лимонний сік і вода). Цей метод видалення волосся дійшов до нас із Стародавнього Єгипту.

Багато чоловіків досі відчувають незручність при думці про депіляції в салоні; як альтернативний варіант, можна викликати майстра на будинок, або купити віск і видалити волосся самостійно. Депіляція в домашніх умовах, проте, для чоловіків може бути досить скрутна — не тільки і не стільки через біль, скільки через необхідність зробити все дуже акуратно і не перемазати воском одяг і меблі. Краще все-таки побороти ніяковість і звернутися до професіонала. При регулярній депіляції воском або цукровою сумішшю волосся стануть тоншими і світліше, але вони все одно будуть виростати знову — в середньому, через два чи три тижні.

Електроепіляція

Назва процедури звучить досить страхітливо, але насправді все відбувається досить швидко і просто: в фолікули вводяться тонкі електроди, які руйнують фолікул, так що волосся з нього більше рости не будуть (ефективність цього методу, втім, не завжди стовідсоткова). Таку депіляцію може проводити тільки спеціально навчений фахівець. Потрібно декілька сеансів, щоб добитися оптимального результату. За допомогою електроепіляції можна видаляти зайві волосся в області брів і окремі волоски на тілі.

Лазерна епіляція

У ході цієї процедури фолікули практично знищуються за допомогою лазера. Результати залежать від пігментації шкіри і кольору волосся (темне волосся поглинають більше енергії лазера, що спрощує депіляцію). Найбільш ефективна лазерна епіляція для чоловіків зі світлою шкірою і темним (краще — чорними) волоссям.

Лазерна епіляція не рекомендується засмаглим людям, так як темна шкіра поглинає енергію лазера, що може призвести до утворення пухирів і постійної дисколорація. З цієї ж причини лазерна епіляція — не кращий варіант для чоловіків з від природи темною шкірою. Перш ніж відправлятися на лазерну епіляцію, рекомендується проконсультуватися з дерматологом.

Лазерна епіляція — дуже ефективний і дорогий спосіб видалення волосся. Щоб отримати найкращий результат, вам доведеться витратити чимало часу і грошей, але це може стати хорошою інвестицією, яка дозволить надалі економити і те, і інше.

Вищипування

Звичайне вищипування волосся — це теж метод депіляції. З пінцетом і щипчиками для вищипування знайома практично кожна жінка, але для багатьох чоловіків це чужий атрибут. З його допомогою можна швидко вищипнути брови, прибрати врослі волоски (вони можуть з’явитися, наприклад, після Ваксінг шкіри на грудях). Вищипування дає непостійний результат, однак за допомогою цього методу можна по трохи видаляти зайві волоски, поки не з’явиться час сходити в салон на повноцінну депіляцію.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.