Де знаходиться Туніс?

Поговоримо трохи про географію і про далекі країни. Мова піде про державу Туніс. Спробуємо з’ясувати, де ж воно знаходиться. Отже:

Де знаходиться Туніс?

Туніс розташований на сервері Африки на узбережжі Середземного моря. М’який і помірний клімат на узбережжі Тунісу вдячний своїм існуванням саме Середземному морю. Туніс омивається їм з півночі та сходу. Таке поєднання клімату та місця розташування Тунісу робить цю країну туристичним раєм. Влітку ви не застанете спопеляючої африканської спеки. Температура повітря коливається від 28 до 33 градусів вище нуля. Взимку ви не зустрінете сезон затяжних злив. Температура повітря взимку складає від 12 до 18 градусів тепла.

У Тунісу є два сусіди — це Алжир і Лівія. Територія, яку займає Туніс простяглася всього на 800 кілометрів з півночі на південь і на 240 кілометрів із заходу на схід. Таким чином, Туніс — це невелика країна, яку можна перетнути всього за кілька днів. Центральна частина країни представлена родючими рівнинами, на яких часом зустрічаються невеликі височини. Гори, що простяглися по всій кордоні Тунісу з Алжиром, називаються Атлаські.

Це тільки деякі факти про країну, яка вважається однією з найбільш родючих на всьому африканському континенті. Туніс гідний того, щоб у ньому побувати. І побувати не один раз. Подорож до Тунісу назавжди залишиться у вашій пам’яті. Спробуйте вибрати час, і в один з ваших відпусток відвідайте цю країну сонця і цитрусових плантацій. До речі кажучи, саме в Тунісі розташовуються грунту, які дарують всьому світу чудові і соковиті цитрусові фрукти та виноград.

Подорожі — це те, чим варто займатися в своєму житті. Обов’язково подивіться на ту планету, де ви живете.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Освіта. Додайте в закладки постійне посилання.