Де знаходиться точка j?

v Відео — «Де знаходиться точка j»

Питання що таке точка j, і як її шукати, займає і жінок і чоловіків, всім же хочеться, щоб секс був приємним і хочеться зробити приємність партнеру. Почнемо з того, що правильно ця точка називається не j (джей), а g (джи). Названа вона так на честь вченого, який вперше її описав і розповів про неї громадськості — «точка Грефенберг», але з часом назву з прізвища скоротили до однієї літери. Ця точка є однією з найбільш чутливих ерогенних зон жінки. Найбільш інтенсивні відчуття жінка може отримати від стимуляції точки g пальцями, але також можливо і під час сексу знайти позицію, при якій точка буде задіяна. Такий стан допоможе партнерці швидше досягти оргазму.

Де знаходиться точка g

Існує безліч версій того, де знаходиться точка g, особливо старанно пропонують свої варіанти чоловіки — хтось каже, що насправді її зовсім не існує, хтось вважає що у всіх жінок вона розташована в різних місцях і треба її старанно шукати, а хтось навіть не знає, навіщо вона потрібна. Вчені та лікарі розвіяли всі ці помилки і точно описали де вона знаходиться. Точка g є в кожної жінки, вона знаходиться на передній стінці піхви, на глибині 5-6 сантиметрів, під лобкової кісткою, на дотик представляється як ущільнення, а за розміром від 1 до 3х сантиметрів. Зазвичай вона розташована прямо в п’яти сантиметрах від входу в піхві, у напрямку до живота (можна подумки провести лінію від входу до пупка), але іноді точка буває трохи зміщена вліво або вправо і її потрібно шукати на дотик, ну а за власними відчуттями або реакцій партнерки ви точно і однозначно зможете визначити знайшли ви її чи ні.

Де знаходиться точка g фото

По ряду причин місце де знаходиться точка g не зображують на фото.

Таке зображення було б нечітким, малюнок ж дозволяє виділити потрібні елементи кольором, тому він буде більш зрозумілим. На цьому малюнку точка g розташована прямо під середнім пальцем. Видно, що точка g знаходиться на передній стінці піхви, в положенні лежачи на спині вона буде вгорі під лобкової кісткою Також можна побачити як правильно її знайти за допомогою пальців.

Як знайти точку g

До початку пошуків потрібно переконатися, що ви з партнером один одному довіряєте. Важливо виявити терпіння і розуміння, не завжди все виходить з першого разу, а в такому інтимному процесі критика, нетерпіння або неакуратність можуть сильно нашкодити. Як би очевидно це не було, вимийте руки до того як почати, бажано в гарячій воді, так як руки не повинні бути холодними, це допоможе не занести мікроби і уникнути дискомфорту. Починати найкраще з попередніх ласк, вони допоможуть розслабитися і зробити процес більш приємним. Для пошуку жінці краще лягти на спину і розсунути ноги, зігнувши їх в колінах, так м’язи піхви будуть менше напружені. Чоловікові краще сісти поруч — в положенні лежачи руки можуть бути під неправильним кутом або почати затікати, положення сидячи буде більш комфортним і вільним. У звичайному стані точка g майже не помітна, але її значно простіше знайти в ситуаціях сильного збудження. Можна виявити точку відразу після оргазму, і якщо це буде неефективно на цей раз, то обов’язково стане в нагоді вам вже в наступний. Також точку можна знайти при стимуляції клітора, для цього можна задіяти другу руку, або розташувати долоню так, щоб середній палець був у піхву, а великий на клітор. У моменти сильного збудження в піхву посилюється кровообіг і за рахунок цього точка g стає виступає і добре помітною на дотик, а також посилюється її чутливість. Стимулювати точку найкраще легким натисканням, силу натискання краще визначити порадившись з партнеркою.

Навіть якщо вам не відразу вдасться знайти заповітну точку, і доведеться витратити більше сил і часу ніж ви розраховували, пам’ятайте, що це дуже вдячне заняття, і ваші сили і час обов’язково окупляться позитивними емоціями і задоволенням в майбутньому.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Відносини і Сім'я. Додайте в закладки постійне посилання.