Де знаходиться статуя Христа Спасителя?

v Відео — «Де знаходиться статуя Христа Спасителя»

Статуя Христа Спасителя, відома на весь світ своєю величчю і красою, знаходиться в Ріо-де-Жанейро. Це в Бразилії. Статуя є не тільки символом Ріо-де-Жанейро, а й одним із символів всієї Бразилії в цілому. Композиція статуї представляє собою образ Христа з розпростертими руками. Статуя виконана із залізобетону і мильного каменю.

Статуя вражає своїми розмірами. Висота тільки одного пьедістал становить 8 метрів. Висота статуї в цілому — 38 метрів. Розмах рук Христа — 30 метрів. Вага статуї сягає 1145 тонн.

Статуя Христа Спасителя — це один із самих популярних монументров світу. Щорічно близько двох мільйонів туристів піднімаються до статуї на вершину гори Корковадо, щоб зрост, як самої статуєю, так і відкривається видом біля підніжжя Христа. Звідти видно незабутні пляжі «Копакабана» і «Іпанема», панорама міста і бухти зі знаменитою горою «Цукрова голова» і величезна чаша стадіону «Маракана».

На верх веде залізна дорога. Мініатюрні поїзда доставляють туристів до статуї Христа Спасителя. Інженери Перейро Пассос і Терсейра Соареш постороілі цю дорогу ще в 1882-1884 роках задовго до появи самої статуї. Надалі залізна дорого зіграла величезну роль у долі Христа Спасителя, тому що по ній доставляли будівельні матеріали для монумента.

Статую будували близько дев’яти років, а саме з 1922 по 1931 роки. Початковий ескіз монумента був розроблений художником Карлосом Освальдом. Він запропонував ідею про те, що видали статуя повинна нагадувати великий хрест. Тому була обрана поза Ісуса з розпростертими руками. Пьедістал монумента спочатку замислювався, як великий земну кулю. Фінальний ескіз статуї був розроблений бразильським інженером Ейтор да Сільва Коштою. Всі деталі монумента, в тому числі і каркас, виготовляли у Франції. Справа в тому, що тоді не було можливості постороіть така споруда і його компоненти в Бразилії.

Урочисте відкриття та освітлення статуї Христа Спасителя відбулося 12 жовтня 1931 року. Монумент став символом Ріо-де-Жанейро і Бразилії.

Статую ремонтували двічі. Один раз в 1980 році, а інший в 1990 році. У 2003 році підйом, що веде до статуї, був оснащений ескалатором. Одним з нових семи чудес світу було обрано статуя Христа Спасителя в Ріо-де-Жанейро. Це відбулося в 2007 році. Статуя за все своє життя довго залишалася осторонь від дій вандалів. Однак у квітні 2010 року вандали нанесли на руки статуї написи, які були вилучені в терміновому поряке.

У всій красі монумент постає перед спостерігачем ввечері. З борту літака можна насолодитися дивним видом, який відкривається на статую і на Ріо-де-Жанейро в цілому.

У товщі мармурового пьедістал розташовується каплиця. Там проходять молебні, хрестини, вінчання та інші релігійні заходи. Каплицю збудували на честь 75-річчя пам’ятника.

Цікавий факт в тому, що в 30-і роки ілюмінацією, тобто роботою прожекторів, спрямованих на статую, керував спеціаліст з Риму. Гульєльмо Марконі за допомогою коротких хвиль отпраляєтся сигнал на 9200 кілометрів в Ріо-де-Жанейро. Надалі систему ілюмінації перенесли з Рима в Ріо-де-Жанейро.

На поточний момент статуя Христа Спасителя не вселяє ніяких побоювань. Її конструкція міцна і витримує натиск стихій. Люди побували біля підніжжя статуї говорять про те, що навіть повітря там просякнутий святістю і благоліпністю.

Існує дуже багато цікавого в цьому світі. Здається, що однією земного життя не вистачить щоб побачити і насолодитися всім різноманіттям чудес нашої планети. Тому не забувайте по-частіше подорожувати і відкривати для себе нові місця. Чим більше ви дізнаєтеся про те, де ви живете, тим більш повної і насиченою здасться вам життя. Обов’язково знайдіть можливість побувати в Ріо-де-Жанейро.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Релігія. Додайте в закладки постійне посилання.