Де знаходиться реєстру windows?

Сьогодні, спробуємо відповісти на питання про те, де знаходиться головний реєстр Windows. Отже:

Де знаходиться реєстр Windows?

Перш за все, потрібно засвоїти, що реєстр — це не папка. Реєстр — це цілий файл, який відповідає всім параметрам звичайного файлу. Знайти цей файл можна в папці WINDOWS. Якщо ви хочете переглянути реєстр Windows, то потрібно зробити такі дії. Відкрийте меню «Пуск». Потім опцію «Виконати …». Вводимо в рядок напис «regedit».

Безпосередньо, сам реєстр знаходиться в двох файлах. Вони називаються «User.dat» і «System.dat». Також існує файл «Policy.pol», в якому містяться всі правила системи. Дані цього файлу володіють пріоритетом перед будь-якими налаштуваннями реєстру. Його, як правило, використовують в багатокористувацької середовищі і він не інсталюється за умовчанням. Всі ці файли можна знайти в папці Windows, де розташовується вся системна середу комп’ютера. Категорично не рекомендуються скасування його папки, це може привести до логічних помилок, здатним вивести з ладу ваш комп’ютер. Необхідно враховувати один момент. Якщо на комп’ютері кілька облікових записів користувачів, то система створює кілька файлів «User.dat».

Ось список файлів реєстру Windows:

C: WINDOWS system32 config: software-HKEY_CURRENT_CONFIG system — HKEY_LOCAL_MACHINE, HKEY_CLASSES_ROOT default — HKEY_USERS C: Documents and Settings % user% NTUSER.DAT — HKEY_CURRENT_USER

Реєстр Windows 7. Де він знаходиться?

Нічого складного немає і на операційній системі Windows 7. Реєстр розташовується також в папці Windows. Вийти на реєстр можна також, як ми описали вище, тобто за допомогою програми «regedit». У Windows 7 у вас є можливість поміняти деякі характеристики системи з допомогою реєстру. Що можна зробити? У вас є можливість змінити фоновий малюнок екрану входу Windows LogOn. Ви можете поставити будь-який малюнок на привітання Windows. Ви можете персоналізувати заголовок в Internet Explorer 8. Ви можете відключити функцію Aero Snap. Функція дозволяє автоматично редагувати розмір вікна, при його приміщенні в різні краї екрану. Хтось не вважає цю функцію зручною. Ці користувачі можуть відключити її. Ви можете змінити поведінку стекової кнопки на панелі завдань. Ви можете редагувати затримку попереднього перегляду панелі завдань. За допомогою реєстру можна змусити вікна з’являтися швидше при їх попередньому перегляді. Ви також можете змінити характеристики затримки функції Aero Peek. Ось посилання, де детально описано, як потрібно діяти: 7 налаштувань інтерфейсу Windows 7 через реєстр.

Де знаходиться реєстру Windows XP?

Реєстр Windows XP знаходиться в каталозі «Windows/System32/Config». За що відповідає реєстр? До реєстру міститься вся інформація для коректної роботи всіх апаратних пристроїв, програм, облікових записів користувачів і властивостей вашого персонального комп’ютера. Всі зміни самих різних налаштувань відображаються в системному реєстрі. Реєстр має ієрархічною структурою. Програма «Regedit» — це провідник по всій системі реєстру. Без цієї утиліти було б неможливо ефективно працювати з реєстром, хоча іноді це необхідно. Кожна головна гілка — це коренева папка, яка містить необхідні для роботи системи, ключі. Кожен ключ, відповідно, може містити в собі інші ключі, які називаються параметрами або підключили. В них міститься вся фактична інформація про зміни системи операційного забезпечення. Програмісти виділяють три типи подключей — це строкові, двійкові і DWORD-ключі. Реєстр має шість головних гілок, між якими розподілена вся інформація, яка міститься на комп’ютері.

Експерти з комп’ютерів і програмного забезпечення категорично не рекомендують змінювати або видаляти що-небудь з реєстру Windows. Якщо ви вважаєте, що проблема зависання криється саме в реєстрі, то краще звернутися до фахівця, який точно допоможе вам виправити системні помилки.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Програмне забезпечення. Додайте в закладки постійне посилання.