Де знаходиться печінка у людини?

v Відео — «Де знаходиться печінка у людини»

Печінка знаходиться прямо під діафрагмою правіше лінії центру. Знаходиться вона в черевній порожнині. Печінка умовно ділиться на дві частини: праву і ліву. У дорослих людей невелику ділянку печінки заходить за центральну лінію тіла. Простіше кажучи, печінка знаходиться в правому підребер’ї.

Що таке печінку?

Печінка — це найбільша залоза людини. Її маса складає від 1,5 до 2 кілограмів. У печінці знаходяться більшість вірусів, який набуває людина. Вся справа в тому, що в печінці міститися так звані, «зірчасті» клітини, що відповідають за захоплення чужорідних і шкідливих клітин. Вони розщеплює ці клітини. Від більшості органів нашого тіла печінка відрізняється тим, що в ній циркулює як артеріальна кров, так і венозна. Це пов’язано з будовою судин, що оточують печінку. Печінка виробляє жовч, яка необхідна для переробки їжі. Також печінка бере участь у підтримці певного рівня цукру в крові. Це відбувається таким чином. При підвищенні рівня цукру в крові, печінка починає трансформувати його в глікоген. Також не менш важлива функція детоксикації. Полягає вона в расщиплению отрут, що надходять в організм, за коштами, наприклад, алкоголю.

Причини хвороби печінки.

Найпоширеніші причини хвороби печінки — це алкоголь і віруси. Запалення печінки (гепатит) може бути викликано поганим обміном речовин, порушенням імунної системи, прийомом деяких лікарських препаратів, тривалим взаємодією з побутовими та промисловими токсинами, генетичними дефектами. Різні короткострокові дієти для схуднення особливо згубно впливають на роботу печінки. Тим більше, якщо дієта складається тільки з активних біодобавок. Іноді виникають труднощі з діагностикою свого стану, тобто навіть якщо печінки завдано серйозної шкоди, вона все одно не болить.

Якщо ви все таки прихильник дієт і прагнете до того, щоб скинути пару трійку зайвих кіло, то вам потрібно знати наступне. Нормальний темп схуднення для печінки становить від 0,5 до 1 кілограма на тиждень. При різкому і несподіваному падінні ваги всі жири і вуглеводи спрямовуються до печінки, утворюючи непотрібні відкладення. Таке ожиріння печінки може швидко прогресувати в гепатит і цироз.

Як захистити вашу печінку?

Приймайте тільки надійні і перевірені препарати та лікарські засоби. Уже більш ніж половину століття лікарі застосовують для захисту печінки ЕФЛ — есенціальні фосфоліпіди. Ці елементи складають основу клітинних мембран печінки. ЕФЛ вбудовуються в мембрани клітин і підсилюють їх захисні і транспортні функції. Про препаратах, що містять ЕФЛ, можна запитати у вашого лікуючого лікаря.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.