Де знаходиться Кіпр?

Ви хотіли б побувати на Олімпі, відвідати руїни стародавнього міста Саламіс і побачити хамелеонів власні очі? Тоді Вам сюди — на острів Кіпр! Вже дуже довгий час він входить до числа самих відвідують туристами островів. Про Кіпрі чули всі, але далеко не кожен з них знає його місце розташування. Де знаходиться острів Кіпр? Кіпр відноситься до островів Середземного моря, його площа складає 9521 кв. км. Протяжність Кіпру — 240 км. Відшукати Кіпр легко, якщо розрахувати відстань від острова до сусідніх країн. Таким чином, Кіпр знаходиться в північно-східній області Середземного моря, в 75 км. від Туреччини, в 380 — від Єгипту і в 105 — від Сирії. Кіпр розташований неподалік від півострова Мала Азія, омивається Кілікійський, Левантинський і Кіпрським морями.

Де знаходиться Кіпр на карті? Координати Кіпру на карті — 35 ° 10’00 «північної широти і 33 ° 21’00» східної довготи. Обчисливши точку з цими координатами на карті, Ви отримаєте місце розташування острова Кіпр.

Дістатися до Кіпру можна двома способами: водним транспортом і на літаку. В даний час на Кіпрі є два великих морських порти — Лімасол і Ларнака. Крім цього, на острові є два міжнародних аеропорти — в Ларнаці і в Пафосі.

Кіпр — відмінний варіант для літньої подорожі за кордон. Пляжі острова визнані екологічно чистими, м’який теплий клімат дозволяє вдосталь насолодитися природою і відпочинком. Влітку середня температура на Кіпрі досягає позначки 40 ° C.

На острові багато є багато визначних пам’яток: кіпрський археологічний музей, гробниця Хала Султан, музей корабельних аварій, руїни абатства Беллапаїс, монастир Ставровуні, монастир, присвячений кішкам, сліди стародавнього міста Саламіс, могила Лазаря, візантійський замок Колосси, середньовічна башта Отелло, гора Олімп.

Крім того, близькість острова до материка дозволяє організовувати численні туристичні круїзи по морю. Таким чином, люди мають можливість відвідати Ізраїль, Єгипет, Йорданію, острів Родос.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Освіта. Додайте в закладки постійне посилання.