Де знаходиться диспетчер пристроїв?

Комп’ютер, як домашній, так і офісний, володіє величезною кількістю опцій і корисних додатків. Ми деколи і не здогадуємося на що здатний наш персональний комп’ютер. В операційній системі існує спеціальна програма, яка здатна відображати і управляти пристроями та їх роботою на комп’ютері. Воно називається Диспетчер пристроїв. Давайте поговоримо про цю програму. Отже:

Де знаходиться диспетчер пристроїв?

Диспетчер пристроїв можна викликати, використовуючи опції Мого комп’ютера. Для цього клацніть по ярлику Мій комп’ютер правою кнопкою миші. Після натискання з’явиться випадаючий список. Виберіть функцію Властивості з цього списку. Перед вами з’явиться діалогове вікно Властивості системи. У представленому списку ви і знайдете потрібну нам додаток, а саме Диспетчер пристроїв.

Що можна зробити за допомогою Диспетчера пристроїв? Функції цього додатка включають в себе як елементи управління системами і роботою комп’ютера, так і елементи діагностики продуктивності пристроїв системи. За допомогою Диспетчера пристроїв можна відключити будь-який пристрій. Як правило, якщо пристрій відмовляється працювати ефективно або працювати в принципі, то в статусі програми в списку пристроїв Диспетчера, висвічується напис «Відключено». Це означає, що пристрій не працює і не відповідає на команди користувача. Відповідно, його потрібно включити або діагностувати його роботу. Для цього подвійним клацанням відкрийте пристрій у диспетчері пристроїв та натисніть кнопку Увімкнути, яка знаходиться в нижньому правому куті діалогового вікна Диспетчера пристроїв.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Програмне забезпечення. Додайте в закладки постійне посилання.