Де знаходиться буфер обміну?

Буфер обміну — це програма, яка працює дуже часто. Зазвичай, користувач не замислюється про те, що це таке. Вставляючи черговий текст з інтернету в свій реферат, людина вважає, що це якась даність і комп’ютер робить це самостійно. Проте, всім відомо, що комп’ютер не робить нічого самостійно. Всі без винятку опції комп’ютера, виконуються спеціалізованими програмами. У тому числі і функція копіювання та вирізання інформації.

Буфер обміну — це програма, яка виділяє частину оперативної пам’яті для зберігання інформації, яку користувач волів кудись перенести. Це може бути простий текст чи аудіо та відео файли. Це можуть бути фотографії і малюнки і навіть цілі папки. Зручність програми буфера обміну полягає в її роботі з будь-якою інформацією. Цей принцип дозволяє налагодити зв’язок між різними додатками.

Де знаходиться буфер обміну?

Ця програм знаходиться в системній папці комп’ютера. Знайти її можна за адресою «C :/ Documents and Settings / System 32». Файл, який здатний запустити програму, називається «clipbrd.exe» Щоб подивитися вміст вашого буфера обміну, ви можете виконати програму «clipbrd.exe» в командному рядку. Відкриється вікно, де можна переглянути міститься інформацію в буфері обміну.

Принцип роботи буфера обміну будується на основі стирання інформації. Тобто якщо ви скопіювали небудь текст, то він виявиться в буфері обміну. Наступний уривок скопійованого тексту або будь-який інший інформації, витіснить попередній. Однак, існують програми, які здатні «витягувати» всю інформацію з буфера обміну. Ось одна з них:

CLCL 1.1.2

Безкоштовно завантажити цю програму можна з нашого сайту: CLCL 1.1.2.zip (145 Кб)

Чим хороша програма CLCL 1.1.2 для роботи з буфером обміну Windows?

Програма служить для відновлення даних з буфера обміну. Вона не вимагає установки. Програма встановлюється в системній треї (правий нижній кут робочого столу), і записує в свій блокнот всю інформацію, що надходить в буфер обміну. Такої інформації може бути величезна кількість. Відповідно у вас з’являється можливість вибрати якийсь потрібний фрагмент зі списку в блокноті і вставити його в документ. Програма має різними іншими функціями, з якими зможе впоратися навіть починаючий користувач ПК.

Ефективне використання буфера обміну Windows:

Клавіші для швидкої роботи буфера обміну:

 • Ctrl + A — виділити всі об’єкти в папці, програмі або документі.
 • Ctrl + X — вирізати всі виділені об’єкти в папці, програмі або документі.
 • Ctrl + C — копіювати всі виділені об’єкти в папці, програмі або документі.
 • Ctrl + V — вставити всі скопійовані об’єкти в папку, програму або документ.
 • Якщо ви вирішите видалити зберігається інформацію в буфері обміну, тоді потрібно зробити такі кроки. Запустіть файл «clipbrd.exe» Для цього, за допомогою меню «Пуск» відкрийте командний рядок і введіть туди «clipbrd.exe». Тепер натисніть «ок». Ми опинилися в програмі буфера обміну. Можна двома способами очистити буфер обміну. Перший спосіб: оберіть вкладку «Правка», і з меню, що виберіть опцію «Видалити». І другий спосіб: просто натисніть на хрестик, який знаходиться на панелі інструментів під вкладками. З’явиться запит системи комп’ютера про те, що дійсно ви хочете видалити вміст буфера обміну. Якщо ви дійсно хочете видалити вміст clipbrd.exe, тоді тисніть «Так».

  Розробники сучасних комп’ютерних систем ставлять своєю метою створення максимально зручних рішень для користувача. Проста, але ефективна ідея буфера обміну — відмінне підтвердження цим прагненням. Користувачам же залишається тільки сказати «Спасибі».

  «Ось, нарешті, і на консервний завод прийшли високі технології — тепер вони випускають банки даних!»

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Програмне забезпечення. Додайте в закладки постійне посилання.