Де знаходиться Будинок 2?

Популярний телепроект Дом 2, з не менш відомими ведучими, що виходить з 11 травня 2004 року на телеканалі ТНТ, має як юрби шанувальників, так і велика кількість критиків і ненависників. Багато молодих людей хочуть бути учасниками відомого реаліті-шоу, стати популярними, побудувати свою любов і виграти головний приз — житловий будинок у Підмосков’ї. Так де знаходиться Будинок 2, знаменитий на всю нашу країну? Де розташовується поляна? Де проводяться зйомки і кастинги, де живуть учасники проекту?

Дом 2, або так звана поляна, знаходиться в Підмосков’ї, на березі річки Істра в 20 км від Новоризького шосе в селі Лешкова. Якщо точніше, то в 300-400 м від моста при в’їзді в село. Саме тут знаходиться поляна, де проводяться зйомки. На цій території і знаходяться ворота, через які учасники приходять на проект і залишають його. Тут же розташовано лобне місце, де учасники обговорюють поточні події та інше. Нижче позначена карта, де знаходиться Будинок 2, або поляна.

На галявині проводяться тільки зйомки, живуть ж учасники в так званому «місті Дома 2», або «міських квартирах». Де знаходяться Квартири Дома 2? Вони розташовані в Москві за адресою: станція м. Профспілкова, вулиця Кржижановского, д. 29, корпус 5. В цьому ж будинку знаходиться кафе Дома 2, де проводяться всі вечірки для учасників реаліті-шоу. Також за цією ж адресою кожен четвер з 14.00 проводиться кастинг учасників телепроекту. Для того, щоб стати учасником шоу Дом 2, необхідно заповнити анкету на офіційному сайті (кастинг), пройти кастинг і бути цікавим героєм для цієї передачі. А по цій карті можна знайти міські квартири Дома 2

Таким чином, основний адресу Будинку 2 — це все ж поляна в Підмосков’ї, а міські квартири в самій столиці — це місце проживання та відпочинку учасників в перервах між зйомками. До речі, затримка показу з моменту зйомок — 6 днів. Якщо виникають якісь питання з приводу кастингу, то можна зв’язатися із співробітниками кастинг-служби за телефонами в Москві: 8 (495) 124-1532 і 8 (495) 232-9096.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Розваги. Додайте в закладки постійне посилання.