Де знаходиться Білгород?

Білгород — адміністративний центр Бєлгородської області, був заснований в 1593 році і відразу отримав статус міста. Чисельність населення цього міста на даний момент складає 356 000 чоловік.

Так, де ж знаходиться м. Білгород і Білгородська область?

Площа всієї Бєлгородської області становить 27,1 тис. км2. Вона входить до складу Центрального федерального округу і Центрально-Чорноземного району. Протяжність області з півночі на південь складає 190 км, із заходу на схід — 270км. Щоб краще уявити, де знаходиться місто Білгород щодо Москви, то можна сказати, що він розташований в 695 км на південь від нашої столиці.

Тепер давайте визначимося, де знаходиться Білгород на карті.

Білгородська область розташована в Південно-Західній частині Росії і межує з Курською областю на півночі, з Воронезької областю — на сході. На півдні і заході, у Білгородській області кордону з України, а саме: з Луганської, Харківської, Сумської областями. Щоб ще точніше визначити географічне положення, то потрібно знати, що Білгородська область знаходиться в басейнах річок Дніпро і Дон на південних і південно-західних схилах Середньоросійської височини. Середня висота над рівнем моря становить 200 м. Що стосується самого Бєлгорода, то він розташувався в південній частині Середньоруської височини на правому березі правої притоки Дону — річки Північний Донець. Усього в 40 км від Білгорода проходить Російсько-Український кордон. Зараз територія міста займає площу 153,1 км2.

Про це місто можна говорити довго, у нього багата й цікава історія. Саме місто дуже красиве, клімат м’який і дуже сприятливий для проживання, але в цій статті, нашим завданням було розібратися з питанням, де знаходиться Бєлгород.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Освіта. Додайте в закладки постійне посилання.