Де знаходиться Балі?

Якщо ви захотіли відпочити, але не знаєте де, то я вам хочу розповісти про чудову острові Балі, який розташувався в південній півкулі. Або ж ви просто задалися питанням, де знаходиться Балі на карті, то ця стаття допоможе вам.

Отже, вирішимо питання, де знаходиться острів Балі. Балі — острів Малайському архіпелазі, з групи Малих Зондских островів, які входять до складу островів Індонезії. Балі знаходиться трохи південніше екватора. З півдня омивається теплим Індійським океаном, а з півночі — морем Балі Тихого океану. Якщо подивитися по карті, то о. Балі із заходу від о. Ява відділяється Балійскій протокою. Зі сходу Ломбокскій протока відділяє Балі від острова Ломбок.

Балі з прилеглими островами утворює провінцію Індонезії, що має однойменну назву з островом. Острів Балі дуже малий у порівнянні з сусідніми островами, з цього його важко знайти на карті. Балі знаходиться трохи на схід від індонезійського острова Ява і на південь від острова Сулавесі, між Австралією та Індонезією.

Площа Балі 5,6 тис. км?. Острів з заходу на схід розкинувся на 150 км., А з півдня на північ на 80 км. На території острова Балі простягнулася гірський ланцюг, де розташовується досить сильна зона вулканічної активності. У ланцюг входять два діючих вулкана Гунунг-Батура висотою 1717 м і Гунунг-Агунг висотою 3142 м. Через вивержень цих вулканів в минулому загинуло багатьох людей, але на даним момент сильної активності не спостерігається. Серед гірських вершин найвищими є Батукаев і Абанг висотою 2278 і 2152 м. відповідно.

Тропічна природа острова Балі м’яка на протязі року. Північ острова сухий, сприятливий для вирощування кави. Південь острова займають рисові поля і плантації кокосових пальм. У курортних зонах тепло в будь-який час доби, але в горах досить прохолодні ночі. Середньорічна температура незначно коливається близько 26 ° C.

Балі знаходиться в ідеальному для розвитку туризму кліматичному поясі. В основному туристичний бізнес спирається на багатющу культуру. Основними акцентами в культурному шарі острова є: музика, релігійні свята, танці, скульптура і живопис. На острові є сучасний аеропорт, різноманітні готелі, від скромних до класу люкс.

Острів зможе задовольнити потреби будь-якого туриста.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Освіта. Додайте в закладки постійне посилання.