Де знайти хлопця?

Ти красива, розумна, чарівна, у тебе дві вищі освіти, але ти безнадійно самотня і мучишся питанням: де знайти хлопця? Чи не нероби, не змахує на мультяшного Шрека, а красивого, багатого, надійного і бажано романтичного молодої людини.

Інтернет — місце для знайомства

У нескінченній павутині інтернет-простору блукає безліч завидних і привабливих «женихів». Придивіться до сторінки свого колеги ВКонтакте або в Однокласниках. Можливо, ви помітите, що за занудними очками і збентеженим поглядом ховається міцний і здатний на глибоке почуття чоловік. Зверніть увагу на його улюблені відеофайли, музику, фото — ви зможете приблизно уявити собі його внутрішній світ.

А може ваш колишній однокласник-двієчник став таким імпозантним і представницьким, що очей не відірвати! Зважитеся на перший крок і напишіть йому ненав’язливе повідомлення, запросіть його в кафе на вечір восппомінаній про школу.

Якщо серед знайомих претендентів немає того самого, єдиного і неповторного, який зміг би зробити вас щасливою на все життя, ризикніть і знайомтеся! Сайти знайомств просто переповнені різними «мачо» і накоченими красенями з білосніжною посмішкою. Де можна знайти хлопця, так це тут.

Але … Пам’ятайте: кількість не часто переростає в якість. За сліпучою посмішкою, зовнішністю кіногероя і звабливими компліментами може ховатися далеко не найприємніший осіб. Будьте обережні при виборі партнера по інтернету. Прекрасний принц, який так щедрий на хитромудрі компліменти в онлайні може перетворитися в скупого тирана в реалі.

Якщо ви будете уважні і зумієте проігнорувати весь непотріб з дешевим нальотом, то неодмінно зможете зустріти у всесвітній павутині свого самого чудово і самого люблячої людини.

Бібліотека — не тільки сховище книг

Якщо вас цікавлять серйозні, розумні молоді люди, не витрачайте час даремно — йдіть в бібліотеку. Серед шалапутів-студентів і випадкових читачів напевно знайдеться хоч один, але моторошно розумний і серйозний відвідувач, з яким ви зможете обговорити рання творчість Бодлера або принцип роботи атомного реактора.

В бібліотеку ходять не тільки чокнуті «ботани» і безтурботні студенти, там можна зустріти досить перспективного і цікавого чоловіка. Не пропустіть свій шанс, раптом он той брюнет з книгою про ядерній фізиці — ваша доля?

Бібліотека — як місце для знайомства підходить вам тільки в тому випадку, якщо вас цікавлять солідні, цілеспрямовані і високоосвічені чоловіки. Якщо ваш ідеал — мускулисте тіло в комплекті з мужнім і сильним характером, то доведеться пошукати його в іншому місці …

Здоровий дух у здоровому тілі

Інтернет-знайомство розчарувало, а в бібліотеці не знайшлося підходящих кандидатур, і ви знову мучитеся питанням: де знайти хорошого хлопця? Займіться собою, йдіть у спортзал. Ви, напевно, помітили, як он той симпатичний тренер у синьому трико дивиться на вас. Можливо, він і є той романтик з тілом Аполлона, який назавжди підкорить ваше серце.

Скільки м’язистих і брутальних чоловіків приходить в спортивний зал, щоб облагородити свій зовнішній вигляд і зустріти таку приголомшливу дівчину як ти. Надіньте свій найсексуальніший спортивний костюм і вперед — на підкорення сердець непорушних титанів!

На вечірці кращих друзів

У клубі, на вечірці, на дні народження подруги у вас є шанс зустріти якщо не принца, то просто хорошого і привабливого хлопця. Головне, не злякайте його, адже якщо на святі ви вбралися «новорічною ялинкою», то й увага залучите тільки хлопця-«хлопавки». А вам потрібен найкращий на цьому танцполі, в цій компанії і в цілому світі!

Не соромтеся знайомитися з хлопцями, щоб дізнатися підходить вам людина потрібно з ним поспілкуватися. Будьте доброзичливі і товариські, ви не повинні загубитися в натовпі. Однак, якщо до вас підійшов карколомний блондин, який пахне дорогим парфумом і запитав: «Вашій мамі зять не потрібен?» — По достоїнству оціните його банальність і не витрачайте на нього свій час.

Ваша доля неодмінно знайде вас, навіть вранці по дорозі на роботу або навчання, навіть в метро або в магазині, головне її пізнати і не упустити. Будьте уважні, але не дивіться на кожного зустрічного як на потенційного чоловіка, представляючи спільне майбутнє з купою дітей. Повірте, це злякає будь-якого чоловіка.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Відносини і Сім'я. Додайте в закладки постійне посилання.