Де знайти чоловіка своєї мрії — шукаємо принца на білому мерседесі

Мрія кожної жінки — чоловік на правах особистої власності, бажано — принц на білому коні (можна на верблюді, але неодмінно білому). Як було б добре, якби існували спеціальні магазини. Заходиш, а там — продавець в строгому костюмі, з бейдж, при краватці-метелику. «Дайте мені, будь ласка, останню модель чоловіка», — покрутиш, покрутить: — «А чи немає у вас такого ж, але тільки без лисини?». А продавець, ввічливо посміхаючись, повідомляє: «Що ви! У цьому сезоні з лисинку — наймодніша модель. Беріть, не пошкодуєте. Він ще й борщі варити вміє ». Мрія!

Дійсність, на жаль, куди більш сувора. Ніяких спеціалізованих магазинів, ніяких «Дайте мені такого ж, але без лисини». Доводиться виходити на полювання. Готувати приманки, капкани, зброю … Та ще потрібно навчитися стріляти так, щоб відразу наповал. Щоб не встиг отямитися і поповзти. А то знайде і доб’є хтось інший, точніше — інша. І не доведеш, що перший постріл був твій. Це таке полювання — хто встиг підхопити тушку і прив’язати до поясу, той і з’їв. Решта — з тугою втираються і хникають в хусточки.

Значить, питання перше: де полювати? Поставиш капкан не там, попадеться точно не те. Принци в місцях громадського користування не ловляться. Може, і ловилися б, але їх там просто немає.

Де ловити? Ось що мучить багатьох жінок, присутніх на полювання. Де знаходиться те саме «рибне» місце? Щоб прийшов, закинув вудку, а там — тільки встигай видобуток в купку складати.

Спочатку потрібно визначити — кого все ж ловимо? Якщо інженера, то таку модель потрібно відловлювати де-небудь ближче до виробництва (йдуть, як заворожені, на знання фізики і читання напам’ять Ахматової), програміста — ближче до комп’ютера (добре клюють на пиво із сосисками і хакерські програми), економіста — ближче до банку (краще знання податкового законодавства і камерну музику). А ось як зловити президента?

Шукаємо президента

Хочете бути першою леді держави — починайте вилов на шкільній лаві. До глобальних звершень потрібно готуватися заздалегідь, і чим раніше — тим краще.

З президентами одна проблема: все доведеться робити вам. Тому майбутнього чоловіка потрібно оцінювати в першу чергу за особистим чарівності. Є чарівність — значить, з нього можна зробити президента. Ні — на жаль, цей фокус може показати тільки п’яний факір.

Вибравши молодої людини з відповідним рівнем харизми, необхідно простежити, щоб він здобув вищу освіту (президенти з кухарок вже вийшли з моди). Далі потрібно змусити його робити кар’єру. Спочатку — за фахом, потім — захопити громадською діяльністю.

Не вірите? А статистика? Статистика — наука точна і безкомпромісна. І вона повідомляє, що Дмитро Медведєв був виловлений Світланою ще в школі, і ви тільки подивіться, що з цього вийшло!

У шкільній полювання є істотний недолік: обраний кандидат може виявитися не здатним до навчання у ВУЗі. Вилетить з другого-третього курсу, і що тоді робити з цією зіпсованою шкіркою? Хіба що килимком підстелити …

Зате вибір майбутнього чоловіка прямо на університетській лаві знижує ймовірність помилки. Так поступила Раїса Титаренко, відшукавши Михайла Горбачова в МДУ. Те ж саме зробила Наїна Гиріна: Борис Єльцин був оточений, загнаний за прапорці та підстрелений в Уральському політехнічному інституті.

Схожим методом скористалася Хілларі Родем, правда, місцем засідки було обрано не сам навчальний заклад, а бібліотека. Білл Клінтон, зайшовши в університетську бібліотеку і побачивши Хілларі, був убитий наповал. Його можна було брати тепленьким. Що Хілларі і зробила.

Шукаємо олігарха

Дещо складніше, якщо ви вирішили полювати на олігарха. У цьому випадку, щоправда, не потрібно сушити мізки навчанням або турбуватися про кар’єру обранця: він вже все зробив до вас. Але олігархи — істоти досить самостійні, прапорців не побоюються (на цей випадок у них охоронці є), а підстрелити їх дуже важко — верткий до неподобства.

При полюванні на олігарха дуже важлива приманка. Цією принадою повинна стати ваша зовнішність (про нутрощі не дуже турбуйтеся, знання бінома Ньютона від вас ніхто не зажадає). Щоправда, є нюанс: видобуток прекрасно бачить мисливця, знає, що на неї полюють, і тихо посміюється. Більш того, здобич сама відчуває себе мисливцем (і в більшості випадків права саме видобуток).

Від майбутньої дружини олігарха потрібно бути доглянутою, одягненою зі смаком (краще скористатися послугами стиліста, ніякої відсебеньок, занадто багато оригінальності теж погано, це порушує правила гри). Потрібно вміти подати себе.

Полювання ведеться на VIP-вечірках, закритих міжсобойчик, різних благодійних заходах (теж закритих). Врахуйте: там будуть конкурентки, інші голддігерші (золотодобитчіци). Не звертайте на них уваги, олігархів вистачить на всіх.

Момент знайомства повинен бути обставлений в стилі «Вибачте, не знайдеться у вас запальнички, а то так палити хочеться, що навіть переночувати ніде». Тобто, виглядати максимально випадковим. Не забувайте — всі все розуміють. Всі знають, чому ваша запальничка раптом відмовилася випльовувати вогник, або чому у вас раптово скінчилися сигарети, або чому з вашої руки впали годинник. Знають, але приймають правила гри.

Пам’ятайте одне: полювання на олігарха небезпечна. У разі неправильного вибору майбутнього президента ви всього лише ризикуєте опинитися дружиною інженера або бухгалтера, але якщо ви промахнетеся, намагаючись завалити олігарха … Будьте готові до того, що ваша шкурка прикрасить його камінний зал. Або навіть буде служити постілки в передпокої (тут все залежить від цінності хутра).

Вдалого полювання!

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.