Де живуть тигри?

Тигр — велике ссавець, хижак сімейства котячих. На сьогоднішній день тигр занесений в Червону книгу, тому полювання на нього заборонено. А це означає, що тигрів залишилося мало. Так де ж живуть ці тигри, найбільші й нечисленні смугасті кішки?

Зараз тигра можна зустріти на цілком певній території — це винятково Азія. Конкретні ділянки — Далекий Схід Росії, Китай, Індія, Іран, Афганістан, країни Південно-Східної Азії та Індонезійські острови. Місце проживання тигрів утворилося на півночі Китаю, пізніше вони поширилися по Малайського півострова, Індії, на островах Ява, Балі і Суматра. У Росії тигрів можна виявити в Приморському та Хабаровському краях, на Далекому Сході. Які місця проживання вибирають для себе тигри? Це мангрові болота, вологі тропічні ліси, бамбукові хащі, напівпустелі, савани, кам’янисті сопки і північна тайга. Можна зустріти тигрів в горах — вони піднімаються до 3 км. над рівнем моря. Де конкретно мешкає кожен вид існуючих нині тигрів?

 • Амурський тигр (інші назви — сибірський, уссурійський, маньчжурський, північно-китайський) зустрічається в Росії — в Приморському та Хабаровському краях, в північно-східному Китаї.
 • Королівський бенгальський тигр живе в Індії, Непалі, Бангладеш і Бутані.
 • Індокитайського тигра можна зустріти в південному Китаї, Камбоджі, Лаосі, Малайзії, Таїланді і В’єтнамі.
 • Малайський тигр гуляє по південній частині півострова Малакка.
 • Суматранський тигр проживає тільки на острові Суматра.
 • Южно-китайський тигр перебуває під жорсткою загрозою зникнення, залишилися особини можна зустріти тільки в Китаї.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Тварини. Додайте в закладки постійне посилання.