Де живе Дід Мороз?

Дід Мороз, головний персонаж чарівного зимового свята Нового року, як відомо, приходить до нас в гості тільки взимку. Але не міг же він звалитися з неба або утворитися з порожнечі в це свято … Повинен же бути у нього будинок, де він живе, отримує листи від діточок, роздумує над подарунками для них цілий рік. Раз багато пишуть йому, значить вони знають, де живе Дід Мороз.

Як би дивно це не звучало, тепер всі можуть написати листа Діду Морозу і попросити одне саме-саме заповітне бажання, яке виповниться, якщо дійсно дуже захотіти. Записуйте адресу, де живе Дід Мороз: м. Великий Устюг, індекс 162340, Дідові Морозу.

А зараз ми докладніше розповімо про те місце, де живе Дід Мороз, про його будинку, що він там робить і з ким живе. Насправді, Дід Мороз живе не в самому місті Великий Устюг, а в 15 км від нього, але не турбуйтеся, лист дійде! Хто може сплутати адресу Діда Мороза! Його красива садиба знаходиться прямо на березі річки Сухона в сосновому бору. Його будинок передає всі традиції російського зодчества, побудований з дерева, всюди розписні візерунки.

Зайдемо всередину будинку, де живе Дід Мороз. Цілих 13 кімнат є в садибі! Навіщо ж так багато місця одному дідусеві, запитаєте ви. Виявляється, в будинку живуть і його помічники. Як багато дітей треба привітати Дідові Морозу, а він усього один. Тому йому необхідно, щоб хтось допомагав йому розбирати пошту, підбирати подарунки.

Повернемося дому, в якому живе Дід Мороз. У його теремі зберігаються самі різні подарунки, які надсилають йому з усіх куточків світу. Для цього навіть відведена окрема кімната. В іншій кімнаті зібрані вбрання дідуся на всі випадки життя: і літній костюм, і зимовий, і для особливих випадків, і навіть лижний спортивний костюм.

А ще в хоромах Діда Мороза є загадкова «кімната бажань». Вважається, що в ній мрії стають реальністю! Гостям Діда Мороза, які зайшли в цю кімнату бажань кажуть закрити очі, і поки дзвенять дзвіночки, треба встигнути загадати найзаповітніше бажання.

Звичайно, у будинку, де живе Дід Мороз, є і спальня. Чарівна перина (травушка-муравушка) допомагає дідусеві зберегти здоров’я. А коли він лягати спати, йому сняться сни з дитячих бажань. Ще один загадковий момент — кожен день Дід Мороз спить на різних подушках, призначених для певного дня тижня.

Де ж у будинку Діда Мороза зберігаються подарунки для ребяток? А ось цей самий важливий секрет він до цих пір нікому і не відкрив, хто б не приїжджав до нього у Великий Устюг.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Свята. Додайте в закладки постійне посилання.