Де завантажити Windows 7?

Наша сьогоднішня стаття присвячена програмному забезпеченню, а саме особливому продукту серед них. Поговоримо про те, що таке Windows 7 і де можна скачати цей продукт. Компанія Microsoft славиться дійсно якісною і зручною для користувача продукцією. Багато людей віддають свою перевагу програмному забезпеченню цієї контори. Де ж взяти Windows 7? Отже:

Де завантажити Windows 7?

Давайте розберемося для початку з тим, що з себе являє Windows 7 і які вимоги це програмне забезпечення пред’являє комп’ютера. Як відомо, не будь-який комп’ютер зможе впорається з Windows 7. Мінімальні вимоги для роботи «сімки» досить демократичні:

 • Процесор (починаючи з 32-розрядного) з тактовою частотою від 1 ГГц або вищою.
 • 1 ГБ для 32-розрядної системи або 2 ГБ для 64-розрядної системи оперативної пам’яті.
 • 16 ГБ (32х) або 20 ГБ (64х) місця на жорсткому диску.
 • Графічне пристрій з DirectX 9 і вище.
 • Офіційні релізи даного продукту — це Basic, Home, Professional, Ultimate. Пару слів про ці релізах, а також про те, де можна їх скачати. До речі, ви можете завантажити офіційну пробну версію Windows 7 по цьому посиланню (windows 7 безкоштовно): download Windows 7.

 • Basic або базова домашня версія Windows 7 дозволяє працювати з будь-якою кількістю програм та програм. Ця версія дуже економічна. Ресурси вашого ПК або нетбука будуть максимально вільні. Завантажити Microsoft Windows 7 Starter — це посилання дозволить вам завантажити торрент-файл, який містить роздачу даній версії Windows 7. Якщо ви не знаєте як користуватися торентами, тоді наша стаття вам на допомогу: що таке торрент? За допомогою цієї статті ви зрозумієте як завантажити образ Windows 7.
 • Home advanced або домашня розширена версія Windows 7 дозволяє створити власну домашню мережу, за допомогою якої можна обмінюватися різними файлами, такими як зображення, відео. Ви також можете грати в захоплюючі ігри разом зі своєю родиною. Зручна система роботи з телепередачами дозволить вам переглядати, перемотувати, зупиняти або записувати улюблені програми і ток-шоу. Завантажити дану версію Windows 7 можна в торрент-файлі за наступним посиланням: завантажити Windows 7 Home. Ось, де можна скачати Windows 7.
 • Professional або професійна версія Windows 7 дозволяє користувачеві запускати багато програм для Windows XP в режимі Windows XP. Це дуже зручно і необхідно для більш якісної архівації даних в домашній або корпоративної мережі. Функція приєднання до домену дозволяє легко і безпечно під’єднаються до локальних мереж. Багато хто думає, що Windows 7 Professional створена для бізнесу, проте, творці відзначають, що дана версія продукту також прекрасно підійде для розваг вдома. Можете скачати оригінальну версію Windows 7 Professional за цим посиланням: завантажити Windows 7 Professional.
 • Ultimate або максимальна версія програмного забезпечення Windows 7 — це найповніший і оптимальний продукт від Microsoft. Неймовірна зручність і розважальні здібностей з домашньої розширеної версії — все це є в Windows 7 Ultimate. Корисні інструменти для ведення вашого бізнесу допоможуть вам здійснювати складні і багатогранні проекти. Неперевершений рівень захисту даних характерний тільки для даної версії Windows 7 максимальна. Завантажити торрент Windows 7 ultimate можна за цим посиланням: завантажити Microsoft Windows 7 (максимальна).
 • Багато користувачів і щасливі володарі Windows 7 64 також задаються питанням про те, де можна скачати ліцензовані ключі Windows 7. Ось посилання, яка може їм допомогти: ключі для Windows 7. Тут же можна скачати активатор Windows 7.

  Ми сподіваємося, дорогий читачу, що наша стаття допоможе вам знайти саме той продукт, який відповідає вашим потребам і потребам. Наша позиція грунтується на тому, щоб бути чесним споживачем, і все таки купувати програмне забезпечення, а не завантажувати його безкоштовно.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Програмне забезпечення. Додайте в закладки постійне посилання.