Де взяти швидко гроші?

Гроші! Їх недолік відчувається в самий відповідальний момент. Де дістати матеріальні засоби в найкоротший термін? Як знайти шляхи вирішення?

Де взяти швидко гроші: споживчий кредит

Якщо терміново потрібні гроші, причому багато, йдіть в банк за кредитом! Не вірте чуткам, що звичайній людині взяти кредит практично неможливо. Все буде залежати від вимог конкретного банку, яким ви повинні відповідати. Якщо відмовляють в одному, йдіть в другій, в третій, в четвертий … Безумовно, в банках, де потрібно величезний пакет документів від вас (в тому числі і довідки про доходи, і поручителі, і копія трудової), відсоток і переплата будуть менше. Але навіть якщо ви можете надати лише свій паспорт, то і в цьому випадку знайдеться банк, який дасть вам кредит на 100 000 рублів і навіть більше! Обійдіть всі банки, перегляньте їх умови в інтернеті і спокійно приймайте рішення.

Де брати гроші в борг без відсотків: кредитна карта

Якщо кожен місяць вам не вистачає грошей дожити до зарплати, оформляйте кредитну карту. Для вас буде встановлено кредитний ліміт, в рамках якого ви зможете розплатитися, наприклад, за нову сукню, побутову техніку або продукти в магазині. А протягом певного терміну (приблизно 30 — 45 календарних днів) погасити заборгованість без відсотків і комісій. Для вас тут головне, не прострочити пільговий період.

Зверніть увагу на підступ:

 • Практично у всіх банках таке безвідсоткове умова діє лише на безготівкові операції, тобто ви маєте право розплачуватися кредитною карткою, але не знімати з неї готівку в банкоматі. Не прочитавши таку умову, людина може потрапити на хороші відсотки!
 • Звертайте увагу на те, коли на вашій кредитній карті починається пільговий період: при активації або при здійсненні покупки. Якщо оформити карту, наприклад, в торговому центрі, а покупку зробити не відразу, то можна заплутатися і погасити борг пізніше призначеного терміну.
 • Крім того, пам’ятайте, ви оплачуєте вартість обслуговування картки раз на рік.
 • Так само за допомогою кредитної картки ви зможете брати точно такі ж споживчі кредити без спілкування з банком. Головне, уважно читати умови і рахувати відсотки. В даний час банки оформляють кредитки в терміновому порядку, так що гроші ви отримаєте швидко. Таких банків багато, адже кожен з них орієнтований на те, щоб збільшити кількість своїх позичальників.

  Де взяти швидко гроші: родичі або лихварі

  Не забувайте про своїх родичів, які можуть дати вам грошей в борг без відсотків. Головне, поверніть борг в призначений термін, і тоді ви завоюєте довіру. Ну, а якщо родичів або знайомих з потрібною сумою грошей у борг у вас немає, то ви можете перехопити матеріальні засоби на пару-трійку місяців у лихваря під відсоток. Відсоток, звичайно, буде вище, ніж у банку, та й термін погашення дуже малий, зате гроші ви візьмете за день або навіть за пару годин. Шукайте лихварів через своїх знайомих.

  Де взяти гроші, що продати:

 • Волосся. Як би не дивно це звучало, але у великих салонах краси явно зацікавляться вашою пропозицією, якщо ви власниця шикарної шевелюри. Перегляньте оголошення на цю тему в інтернеті або в газетах. Головне, не погоджуйтеся на бартер: «ми вам модну стрижку, а ви нам волосся». Вам потрібно взяти гроші! Вартість волосся буде залежати від їх стану та ваги. Обійдіть кілька контор, дізнайтеся, скільки кожна зможе заплатити за ваше волосся. І тільки після цього приймайте рішення.
 • Звичайно, можна продати своє майно. Але перед цим подумайте сто разів, щоб потім не пошкодувати. Хтось знаходить вихід в продаж своєї машини і покупки нової більш дешевою.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Фінанси. Додайте в закладки постійне посилання.