Де взяти кредит з поганою кредитною історією?

Найчастіше таке питання виникає тоді, коли ви вже звернулися в декілька банків за отриманням кредиту, і в кожному з них вам відмовили на підставі того, що у вас нібито погана кредитна історія. Можливо, ви отримали свій перший відмову, або перепробували вже безліч банків, але для того, щоб робити які-небудь подальші дії потрібно детально розібратися в ситуації. Так давайте для початку з’ясуємо, що ж таке кредитна історія, як вона формується, хто за нею стежить і де можливо її дізнатися?

Кредитна історія

Для формування кредитних історій позичальників (суб’єктів кредитної історії) існують спеціальні комерційні організації — БКІ (бюро кредитних історій), що діють на підставі договору з банком, який зі свого боку надає дані про своїх позичальників, а при необхідності може запросити в БКІ спеціальний документ — кредитний звіт про подаючому заявку на отримання кредиту, в якому і буде міститися ваша кредитна історія.

У випадку, якщо вам відмовили в отриманні кредиту вам варто в першу чергу дізнатися свою кредитну історію, щоб з’ясувати чи дійсно ваша кредитна історія негативна, чи сталася якась помилка. Безкоштовно дізнатися свою кредитну історію може будь-який громадянин РФ один раз на рік просто звернувшись з паспортом в будь-який банк або БКІ, після чого вам будуть зобов’язані її надати протягом 10 днів.

Отже, ви вивчили свою кредитну історію, і переконалися, що вона дійсно негативна і це не помилка банку, і негативна вона з вашої вини. Що ж тепер робити? Як і де можна взяти кредит з поганою кредитною історією?

Погана кредитна історія, що робити …

Очевидний, але зовсім не самий простий і швидкий спосіб — це виправити свою кредитну історію. Можливо це займе більше часу, але зате це найбезпечніший спосіб. Для того, щоб виправити кредитну історію краще за все взяти невеликий споживчий кредит в магазині, або придбати кредитну карту, які зараз вільно продаються навіть на касах в супермаркетах. І, взявши такий кредит, зрозуміло оплачувати його в строк, а може бути навіть погасити раніше терміну. Крім того дуже важливо вчасно оплачувати комунальні платежі, штрафи — виправляючи подібним чином свою кредитну історію. Слід зазначити, що банки як правило звертають увагу на кредитну історію останніх півтора-двох років. Через рік такого ідеального поведінки більшість банків переглянуть своє ставлення до вашої кредитної історії, і істотно поліпшать умови кредитування.

Однак, якщо ви не хочете або не можете витрачати такий термін на приведення своєї кредитної історії в порядок, то є й інший спосіб — набагато швидший, але при цьому значно менш ефективний і, на додачу до цього, вельми ризикований. Сьогодні інтернет рясніє сумнівними пропозиціями послуг «кредитних брокерів» — осіб, які будуть виступати своєрідним посередником між вами і банком, як вони себе представляють «переконуючи співробітників банку у вашій кредитоспроможності». Мені здається, що у всіх цих пропозиціях закладена або корупційна або шахрайська складова — тобто або вас просто обдурять, переконавши заплатити якусь «передоплату» за свої послуги, або ці брокери дійсно особисто знайомі з співробітниками банку, і вам доведеться заплатити якусь хабар за отримання кредиту. Тим не менше, якщо вам дійсно терміново потрібні гроші, то ви цілком можете ризикнути, головне не віддавайте шахраям свої гроші. Тепер, коли ви знаєте, де взяти кредит з поганою кредитною історією, залишається побажати Вам удачі!

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Фінанси. Додайте в закладки постійне посилання.