Де взяти кредит без довідки про доходи?

Кредитна система, яка з’явилася в результаті розвитку капіталізму, — це хороше і зручне винахід. Однак, сучасна світова економічна ситуація показує, що відстрочені платежі негативно позначаються на загальній економіці. Кожна країна займає в інших. Таким чином весь світ і будь-яка окремо взята країна перебуває в боргових зобов’язаннях перед іншими країнами. В результаті ми отримуємо таку плутанину, що чорт ногу зломить поки буде розбиратися в хитросплетіннях різних грошових потоків. Дана ситуація склалася в наші дні. Сполучені Штати Америки настільки звикли жити в кредит, що їх загальний борг зростає щодня на кілька мільярдів доларів. Чи довго протягне економіка з такими запитами? Швидше за все ні. Але наша статті не про це. Давайте подумаємо над тим, де можна взяти кредит і де не зажадають довідки про доходи.

Де взяти кредит без довідки про доходи?

У нашій країні, як і в будь-який інший, існує велика кількість банків. Від найменших до найбільших, які впливають на світову економіку. Саме через велику кількість банків розвивається серйозна конкуренція на даному ринку. Банки по-різному заманюють до себе клієнтів і пропонують різні послуги. Однією з таких пасток для клієнта є система довірчого кредитування. Ми впевнені в тому, що навіть у вашому місті існує банк, який надає можливість отримання довірчого кредиту. Що означає довірчий кредит? Він означає, що гроші видаються вам на підставі малого кількості документів. Зокрема, вам знадобиться паспорт — це точно. В залежності про системи банку вас можуть попросити про ще кількох документах. Головне, що з вас не зажадають довідки про доходи. У чому причина такої політики банків? Справа в тому, що банкіри прагнуть до швидких легких грошей, ну а основний продукт, який їм принесе ці гроші, — це швидке легке кредитування. У кожному разі, банки несуть відповідальність перед своїми клієнтами та їхніми грошима, саме тому суми довірчих кредитів навряд чи будуть великими. Середній максимум на який можна розраховувати — це 60000 рублів. Як ви самі розумієте, не дуже багато. Однак ви можете в той же день придбати комп’ютер або телефон, якщо вам необхідно, а гроші віддати якомога пізніше. Зручно? Безсумнівно! Вигідно? Не дуже, так як ви заплатите більше, ніж взяли. Ось, де взяти кредит без довідки про доходи.

Давайте подивимося, що потрібно зробити, щоб отримати кредит без довідки про доходи:

 • Відвідайте філію банку, яка дає право отримання грошей без довідки про доходи.
 • Візьміть з собою паспорт і ще який-небудь документ, наприклад, водійське посвідчення.
 • Надайте всі документи консультанту і буквально за лічені хвилини ви вже отримаєте гроші на руки.
 • Що ховається за процесом видачі грошей, який займає зовсім небагато часу? Банк перевіряє вашу кредитну звітність. Працівник банку, перш ніж прийняти рішення про видачу грошей, запитує інформацію про вас в спеціальне кредитне бюро, де містяться всі потрібні дані про вашу кредитну історію. Саме на підставі цієї інформації і приймається рішення про видачу кредиту. Якщо ви вчасно погашали кредити і працювали з великими кількістю банків, якщо у вас немає поточних заборгованостей, то можна розраховувати на те, що ви отримаєте грошові кошти вже через кілька хвилин.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Фінанси. Додайте в закладки постійне посилання.