Де встає Сонце?

Сонце. Небесний об’єкт, який видно неозброєним оком з нашої маленької зеленої планети. Наш світ перебуває в повній залежності від того тепла і від того світу, які дає нам Сонце. Сьогодні, трохи поговоримо про те, де з’являється Сонце на початку нового дня. Отже:

Де встає Сонце?

Сонце встає на сході. Сідає на заході. За день земля повертається навколо своєї осі. Тому створюється ілюзія того, що сонце рухається. Насправді все навпаки. Рухається наша Земля по овальної траєкторії навколо Сонця. Зміна дня і ночі відбувається через рух Землі навколо своєї осі, а зміни пір року відбуваються за рахунок руху Землі по своїй орбіті навколо Сонця. Коли настає ніч — це означає, що Земля відвернулася від Сонця. Однак, не вся Земля занурюється в темряву. А тільки лише її половина. Тому, на Землі день і ніч можуть бути одночасно, але на різних ділянках планети.

Насправді Сонце світить білим світлом. Однак, сонячні промені заломлюються у верхніх шарах атмосфери Землі і в результаті ми отримуємо трохи жовтувате світіння. Температура на поверхні Сонця досягає 6000 градусів за Кельвіном. Сонце — це центральна зірка нашої сонячної системи. Її маса становить майже 100% від усієї маси нашої сонячної системи, включаючи всі планети і їхні супутники, метеорити, комети, зоряну пил і так далі. Все це крутиться навколо Сонця по своїх траєкторіях. На всіх об’єктах сонячної системи можна спостерігати як встає Сонце. Енергія, яка утворюється на Сонці з’являється в результаті синтезу гелію і водню. Наша галактика налічує більше 100 мільярдів зірок. Ми живемо в галактиці Чумацький Шлях. Наше сонце яскравіше багатьох інших сонць нашої галактики. Воно відноситься до розряду жовтих карликів, коли більшість інших зірок — це червоні карлики.

Сонце знаходиться на величезній відстані від Землі. Це відстань налічує 149,6 мільйона кілометрів. Наша сонячна система не в центрі Чумацького Шляху. До центральної частини Чумацького Шляху від нашого Сонця потрібно подолати 26 000 світлових років. Один світловий рік дорівнює більш ніж 9 мільярдів кілометрів. Варто тільки спробувати уявити всі ці масштаби, як ми відмовимося від цієї дурної затії. Зовсім неймовірні розміри нашого всесвіту, яка існує вже багато мільярдів років, вражає уяву. Людство — це скороминуще явище в житті всесвіту, яке навряд чи буде особливо помічено. Людське життя дорівнює менше сотої частки секунди в порівнянні з віком всесвіту. Найшвидша швидкість передачі інформації, яка відома нашій науці — це швидкість світла. Виходячи з різних формул і закономірностей учені змогли визначити приблизні розміри і вік всесвіту. Це дуже маленький крок до розуміння нашого світу, проте, він вже зроблений.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Освіта. Додайте в закладки постійне посилання.