Де скачати журнали?

Любите читати журнали? Цей вид періодики любимо читачами різного віку. У виданнях докладно висвітлюються різні теми, статті супроводжуються барвистими ілюстраціями. Тематика журнальних статей дуже різноманітна: від вузьких наукових тем до молодіжних розважальних оглядів. У зв’язку з бурхливим розвитком інтернету, друковані видання користуються все меншою популярністю — люди воліють читати книги, газети, журнали з екранів моніторів. На просторах інтернету можна відшукати велику кількість сайтів, які пропонують широкий вибір журналів, як російських, так і закордонних. В мережі ви можете знайти номери як свіжі, так і архівні. Багато шукають інтернет-ресурси, де можна скачати журнали безкоштовно, без реєстрації, на високій швидкості. Користуючись нашою статтею, ви без зусиль зможете орієнтуватися у величезній кількості сайтів.

Де скачати журнали?

Пропонуємо вам переглянути разом з нами найпопулярніші інтернет-ресурси, де можна скачати журнали.

 • jurnalik.ru — на цьому сайті ви знайдете великий вибір періодики за різними темами (наприклад, журнали про мистецтво, про здоров’я, чоловічі журнали, кулінарні та т.д.) Ці видання можна завантажити безкоштовно, за прямим посиланням або з файлообмінників Narod.ru, Letitbit.net, Depositfiles.com, Turbobit.net. Журнали викладені в форматах PDF і DJVU. Відзначимо, що на сайті відсутня можливість читання в режимі он-лайн.
 • jurnal-portal.ru — на даному порталі цікаве чтиво теж можна скачати безкоштовно, з різних файлообмінників. Ви зможете скачати журнали в форматі PDF у високій якості. Банк видань, як і на інших сайтах, постійно оновлюється.
 • digitaljournals.ru — крім усього іншого, на сайті можна читати журнали в режимі он-лайн. Тут ви можете відшукати глянцеві, дизайнерські, чоловічі журнали, видання про комп’ютери та комп’ютерних іграх. Так же розробники сайті створили для читачів архів рідкісних, оригінальних, незвичайних періодичних видань. Ви легко знайдете необхідний журнал, користуючись списком видань в алфавітному порядку.
 • skachat-journal.ru — тут читач знайде великий вибір періодики в електронному вигляді, які можна скачати безкоштовно без реєстрації. Добірка журналів з різних тем не залишить байдужим найвибагливішого читача (видання присвячені, наприклад, кіно, музиці, догляду за дітьми, вишивання, шиття і в’язання). Формати журналів в основному PDF і DJVU.
 • zhurnalov.net — на цьому інтернет-ресурсі представлено більше 50 000 журналів, випущених за останній час. Всі вони впорядковані за темами, за назвою (в алфавітному порядку), а так само за датою випуску. Примітно, що тут представлена вся підшивка журналів, в тому числі старі архівні номери. Навіть літні люди зможуть знайти тут видання, які вони читали в дитинстві.
 • alljournal.ru — ще один цікавий сайт, на якому викладається велика кількість відсканованих журналів. За бажанням читачів адміністрація викладає необхідні номери. Свої прохання користувачі можуть викласти в коментарях. Зворотній зв’язок з читачем — важлива річ!
 • Сподіваюся, ми коротко відповіли на питання, де скачати журнали безкоштовно. Це далеко не повний список журнальних сайтів, які пропонує інтернет. Однак, рекомендуємо вам користуватися тільки перевіреними сайтами, зайшовши на які, ви не ризикуєте заразити ваш комп’ютер вірусом!

  Читайте і розширюйте кругозір ваш!

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Освіта. Додайте в закладки постійне посилання.