Де скачати російський фотошоп безкоштовно?

Не знаєте, де скачати російський фотошоп безкоштовно? Ми Вам обов’язково розповімо. Почнемо з того, що програму Adobe Photoshop можна завантажити з офіційного сайту (photoshop.com). Тим не менш, варто зауважити, що скачати звідси Ви зможете лише пробну версію програми, яка буде працювати рівно 30 днів. Цей варіант підійде людям, яким на комп’ютері фотошоп, в принципі, не потрібен. Якщо Ви хочете один раз в житті терміново скористатися цією програмою і забути про неї назавжди, то можете сміливо завантажувати фотошоп з офіційного сайту.

Качаємо фотошоп з торрент-трекерів

Користувачам, яким не підходить даний варіант, радимо скачати фотошоп безкоштовно з так званих торрент-трекерів. Це особливі веб-ресурси звідки користувачі Інтернету можуть скачувати не тільки корисні програми, але і музику, фільми, ігри тощо абсолютно безкоштовно. Робиться це за допомогою спеціальної простий програмки, яка називається uTorrent (скачати її можете, наприклад, звідси: cкачать ?Torrent).

«Так, де скачати російський фотошоп безкоштовно?» — запитає допитливий користувач. Ось два найпопулярніших торрент-трекера, з яких Ви зможете безкоштовно скачати фотошоп:

 • rutracker.org
 • free-torrents.org
 • Досить зареєструватися на цих сайтах і в пошуку ввести «Adobe Photoshop». У результатах Ви обов’язково знайдете російський фотошоп, який зможете абсолютно безкоштовно завантажити до себе на комп’ютер. Найчастіше авторами лунають (дається доступ до завантаження) ще й так звані Keygen’и, тобто невеликі програми, які дають Вам доступ до реєстраційного коду. Ввівши цей код в програму фотошоп, Ви зможете користуватися ним нескінченно довго, а не 30 днів. Іншими словами, кейген робить з пробної версії програми, повноцінну. Думаю, що тепер всім зрозуміло, де завантажити безкоштовний фотошоп, російський клієнт програми.

  Яку версію російського фотошопа скачать

  Окремо варто зупинитися на версіях Adobe Photoshop. У результатах пошуку на наведених вище сайтах, Ви помітите різні версії фотошопа. Adobe Photoshop 7.0 — більш рання версія, тим не менш, вона підійде людям, які будуть користуватися програмою на аматорському рівні. А також користувачам зі слабкими комп’ютерами. Пізніші версії вважаються більш професійними та «навороченими». Важать вони більше (а значить і завантажуватися до Вас на комп’ютер будуть довше), але якщо Ви хочете стати професіоналом в цій області, то можете їх сміливо скачувати. До того ж, завдяки програмці uTorrent, завантаження з торрент-трекерів відбувається досить швидко. Це пояснюється тим, що фотошоп зберігається у багатьох користувачів на жорстких дисках.

  Не рекомендую Вам шукати, де скачати російський фотошоп безкоштовно просто через Яндекс. Швидше за все, він видасть Вам безліч сумнівних сайтів, де користувачі будуть давати посилання на файлообмінники. Ви зможете скачати як вірус, так і просто зовсім не ту версію програми, яка Вам потрібна.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Програмне забезпечення. Додайте в закладки постійне посилання.