Де скачати книги безкоштовно?

Крім улюбленої музики і фільмів в мережі можна скачати книги. На даний момент існують різні сайти, так звані, електронні бібліотеки, де зберігається безліч книг в електронному варіанті. Головне, визначитися з особливостями необхідної літератури …

Сайти, де можна скачати книги безкоштовно

Ми представляємо інформацію про те, як можна завантажити безкоштовні книги в трьох найбільш популярних і відвідуваних електронних бібліотеках Рунета:

Бібліотека Максима Мошкова

Бібліотека Максима Мошкова є однією з перших і відомих бібліотек в Рунеті. Її основу доводиться на листопад 1994 року, а автором є Максим Мошков. Поповнюється ресурс за рахунок зусиль самих користувачів мережі, авторів творів, які завантажують в електронну бібліотеку оцифровані книги. Не дивуйтеся незвичайного дизайну сайту, він не змінювався з 1994 року і, до речі, не збирається змінюватися. Натискаючи на книгу в електронній бібліотеці, ви можете читати її прямо з монітора або зберігати до себе на комп’ютер у форматі txt.

Бібліотека Альдебаран

Бібліотека Альдебаран до 2007 року вважалася найкращою електронною бібліотекою в Рунеті. У зв’язку з необхідністю дотримуватися авторські права на твори, а також завдяки новій комерційної політики (багато банерної реклами) адміністрації електронної бібліотеки багато з раніше доступних книг стало неможливо завантажувати і читати з монітора. Такі книги на сайті пропонують купити. Але не дивлячись на це в бібліотеці Альдебаран до сих пір можна скачати безкоштовно різну художню, навчальну, технічну та документальну літературу. Якщо вас цікавить конкретний твір, цілком можливо, що саме там ви його і скачаєте. А якщо ж хочете почитати щось для душі і задоволення, то у правому меню сайту зможете вибрати одну з популярних книг і також завантажити її безкоштовно.

У бібліотеці Альдебаран користувачі мають можливість безкоштовно завантажувати книги в трьох форматах (rb, rtf.zip, fb2.zip) і читати їх прямо з монітора. Отже, як завантажити електронні книги безкоштовно з бібліотеки Альдебаран? Як тільки ви знайшли необхідне твір, натискайте на його назву лівою кнопкою миші. Під зображенням обкладинки книги ви побачите напис «Завантажити книгу:». Вибирайте будь-який формат і клікайте по ньому:

 • Щоб читати книгу в звичайному текстовому документі, завантажуйте її в форматі rtf.zip.
 • Якщо у вас є спеціальні «програми-читалки», вибирайте формат fb2.zip.
 • Ну, і якщо хто ще користується гаджетами Rocket eBook і REB, то для вас буде формат rb.
 • Журнальний зал

  Журнальний Зал — електронний ресурс, який дає можливість користувачам читати російські товсті літературно-мистецькі та гуманітарні журнали, які виходять, як у нашій країні, так і за кордоном. У журнальному Залі мають свої сторінки такі товсті журнали, як «НЛО», «Дружба народів», «Прапор», «Іноземна література», «Нова Юність» і так далі. Також читачі отримують можливість читати журнали, що не ввійшли в бібліотеку.

  Де скачати книги безкоштовно

  Звичайно, в Інтернеті є безліч інших хороших електронних бібліотек. Скачувати безкоштовні книги звідти можна подібним чином. А якщо вам потрібна конкретна книга, просто введіть її назву та автора в будь-якій пошуковій системі. Вам запропонують викачати її прямо або через файлообмінник. Використовуючи файлообмінник, користувачеві необхідно буде почекати кілька секунд до отримання посилання, крім того, можливість скачування обмежена за часом (наприклад, книгу ви зможете скачати раз в 20 хвилин).

  В якому форматі скачувати книги:

 • Для того, щоб читати книги в текстових редакторах, завантажуйте книги в форматах txt, rtf, doc.
 • Якщо ви користуєтеся виключно «програмами-читалками», підійде формат fb2.
 • Pdf книги відкриваються через програму Adobe Reader. Це комбінація тексту з векторною і растровою графікою.
 • DjVu дає можливість читати скановані книги. Файли відкриваються за допомогою зручної програмки Foxit Reader.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Освіта. Додайте в закладки постійне посилання.