Де скачати фільми безкоштовно?

Число користувачів мережі інтернет зростає з кожним днем. З набуттям швидкого інтернету скачування фільмів з мережі стало ще популярнішою. При наявності попиту завжди є пропозиція. Але не всі пропозиції здатні задовольнити уподобання користувача.

Варто набрати в пошуковій системі запит «скачати фільми безкоштовно», щоб побачити яку кількість сайтів пропонує дану послугу.

Де скачати фільми безкоштовно? Файлообмінники

Що таке файлообмінник? Файлообмінником називають сервіс, що надає користувачам можливість зберігання файлів і подальшого обміну їх. Тип файлу може бути будь-яким: відеоролик, музика, архів або фільм. Після закачування файлу користувачем, йому надається посилання, яку він може розмістити на одному з форумів, у своєму блозі, послати другу або розмістити на своєму сайті. Той, хто отримає посилання, матиме можливість скачати файл, розміщений на сервері файлообмінника.

Правда, не завжди все так просто. На деяких файлообмінниках для того, щоб скачати фільм, потрібно відправити платне смс. Буває й інший варіант, коли пропонують взамін на скачування фільму подивитися сайт партнерів.

Радимо вам не погоджуватися на скачування фільму за платне смс. Так як в більшості випадків сума з рахунку знімається у великому розмірі.

Сайти

В інтернеті безліч сайтів, що пропонують завантаження фільмів. Але, незважаючи на інформацію про те, що викачування абсолютно безкоштовне в самий останній момент потрібно вислати платну смс для того, щоб отримати код. Тому варто обходити такі сайти стороною.

Перевірений спосіб безкоштовного скачування фільмів — це трекер. Самим використовуваним сайтом є сайт rutracker.org.

Що потрібно для того, щоб скачати фільм на rutracker.org?

 • Зареєструйтесь на сайті: Ознайомтесь з правилами користування ресурсом і підтвердіть свою згоду з усіма умовами. Після цього ви потрапите на сторінку з формою реєстрації. Вам потрібно буде ввести своє ім’я, адресу поштової скриньки, пароль і відправити вашу згоду з умовами угоди.
 • Скачайте клієнт utorrent: Після реєстрації слід завантажити клієнт utorrent з офіційного сайту utorrent.com. Без цієї програми файл torrent не зможе бути відкритим. Завантаження клієнта абсолютно безкоштовна.
 • Виберіть фільм: Поверніться на сайт rutracker.org і загляньте на форум. Для того, щоб знайти потрібний фільм вам потрібно буде скористатися розділом «Кіно, Відео та ТВ». Так же зручніше буде скористатися вікном пошуку. Варто лише ввести назву фільму і рік його випуску, як сайт покаже вам його наявність в різній якості і розмірі.
 • Скачайте torrent файл: Вибравши потрібний фільм, скачайте його torrent файл. Потім скачаний файл слід запустити через клієнт utorrent. У вікні завантаження ви побачите час, що залишився завантаження і загальний процес скачування в процентах.
 • Скачування через соціальну мережу «Вконтакте».

  Якщо ви є користувачем соціальної мережі «Вконтакте», то у вас є ще одна можливість безкоштовно скачати фільм. Як це зробити?

 • Через пошук знайдіть сподобався фільм.
 • Скопіюйте адресу сторінки, на якій знаходиться відеозапис.
 • Перейдіть на сайт videosaver.ru
 • В поле вставте посилання і виберіть у правому віконці сайт, з якого будете завантажувати відео.
 • Натисніть кнопку завантажити.
 • Після цього повинна початися завантаження відео файлу.

  Крім того на сайті videosaver.ru є можливість скачувати відео не тільки з соціальної мережі «Вконтакте», але і з таких популярних ресурсів як mail.ru, rutube.ru, youtube.com.

  Пам’ятайте про те, що викачувавши фільм безкоштовно, ви порушуєте авторські права і берете на себе відповідальність за їх порушення.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.