Де ростуть банани?

Банани — фрукти, які куди тільки не привозять! Вони поширені по всьому світу. Але як тільки питаєш, де і на чому ростуть банани, люди невпевнено відповідають: «на пальмах?».

Де ростуть банани

Ми звикли їсти банани в свіжому вигляді або додавати їх в фруктові салати. А в тих місцях, де ростуть банани, з них роблять безліч різних страв, як у нас з картоплі.

Всього налічують понад 40 різних видів бананів. І велика їх частина виростає на островах Тихого океану, а також на південному сході Азії. Банани ростуть в таких країнах, як Китай, Бразилія, Індонезія, Індія, Філіппіни, Танзанія, Еквадор і Коста-Ріка.

Родина бананів

Вважається, що батьківщина бананів — це тропічні і субтропічні області Азії, Індія і Китай. Чи знали ви, що там банани дуже довгий час визнавалися священними плодами, тому як цей фрукт живить розум і повертає сили. Саме з Китаю та Індії прийшло поширення бананів в Малу Азію.

Пізніше вирощуванням бананів стали займатися на західному і східному узбережжі Африки. В ценральной і Південній Америці, на Канарах банани з’явилися лише в 16 столітті! Хто головний постачальник Європи цим чудовим фруктом? Це Колумбія, Еквадор і Панама, вони найкраще розкрутилися в сфері вирощуванні та продажу бананів.

А тепер про пальмах … Виявляється, банани є родом багаторічних трав, а значить, де ростуть банани? Звичайно, не на пальмах. Нам важко уявити траву заввишки в 3-4 метри, та ще й з такими великими плодами. Але це так.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Освіта. Додайте в закладки постійне посилання.