Де покататися на лижах в Москві?

Активний відпочинок — це прекрасна можливість не тільки отримати незабутні враження, але і придбати хороший заряд бадьорості та сил на наступний трудовий період. Що робити, якщо ви хочете покататися на лижах, але при цьому не хочете їхати на зимові курорти до Австрії або Німеччину. Вихід є, якщо ви щасливий житель Москви. Давайте дізнаємося, де можна покататися на лижах в межах столиці нашої батьківщини. Отже:

Де покататися на лижах в Москві?

Якщо ви прагнете знайти краще місце для катання на лижах в межах Москви, тоді вам необхідно взяти своє спорядження і попрямує на станцію метро «Нагірна». Саме тут розташований унікальний зимовий комплекс під назвою «Кант». Взагалі, цей гірськолижний клуб представляє собою школу катання. Саме цим він і хороший. Ви зможете дізнатися про прийоми швидкісного спуску або підучити правильну техніку пересування на лижах. До ваших послуг не тільки схили з пристойними перпадамі висот, але й зручні бігові траси. Саме тут проходять підготовку майбутні лижники-чемпіони.

Спортивний парк «Волен» готовий відкрити свої двері перед справжніми професіоналами і просто любителями лиж. До ваших послуг велика кількість трас з відчутними перепадами висот. Кожна траса оснащена якісним яскравим освітленням. Підйомники доставлять вас на будь сподобалася схил. Ціна питання прокату гірськолижного спорядження коштує від 500 до 1500 рублів. Якщо ви хочете добре відпочити всією сім’єю, тоді «Волен» — це те, що вам потрібно. Крім того, що парк «Волен» — це рай для гірськолижників, ще це місце може похвалитися зручними і широкими трасами для класичного катання.

Сорочан — це комплекс мрії де можна покататися на лижах в Москві. Він розташований в 49 кілометрах від МКАД в екологічно чистій зоні. Варто зазначити, що даний проект поки не реалізований повною мірою. У майбутньому, планується створити комплекс, який би задовольняв потреби максимально можливої кількості людей. Сорочан — це не лише активний відпочинок і екстремальні відчуття. Центр готовий надати своїм відвідувачам різні оздоровчі та розважальні послуги. Прямуйте в сторону від міської суєти по Дмитрівське шосе, і ви потрапите в справжню казку на яву.

Не знаєте де покататися на лижах в Москві? Тоді до ваших послуг одне з найпопулярніших місць — це район Криласткое. Недалеко від станції метро Молодіжна розташувалися засніжені схили, готове прихистити тих, хто жадає нових відчуттів або просто шукає можливості з вітерцем прокотитися на лижах. Висота схилів в Крилатському становить 40-50 метрів, довжина 150-200 метрів. Кращі австрійські фахівці працювали над створенням сприятливих умов для гірськолижного спорту. Гірськолижний комплекс в Крилатському знаменитий і тим, що він постійно приймає у себе різні змагання та показові виступи.

Красногорськ — справжній рай для початківців і вже вміють сноубордистів і гірськолижників. Саме тут представлені три схилу, які як не можна краще підійдуть для навчання і відточування навичок і техніки катання як на сноубордах, так і на гірських лижах. Всі три схилу володіють різноманітним рельєфом. Потрібно сказати, що дане місце ще не зовсім обжитий, і саме тому дуже часто можна зіткнутися з проблемами різного роду. Те підйомник зупинитися, то на схилі несподівано зустрінеться неприємний вибоїна або бугор. Однак, незрівнянний плюс цього району в тому, що тут ви не зустрінете великої кількості людей.

Район Ново-Передєлкіно став дуже привабливим для любителів лижного спорту тільки після відкриття на його території зимового комплексу з першої професійної трасою. Саме цей факт так притягує сюди все більше і більше шукачів пригод. Крім того, на наступний рік запланована модернізація траси, яка доведе її до рівня світових стандартів. Ось, де можна покататися на лижах в Москві.

Як ви бачите, дорогий читач, Москва — це дійсно велике місто, де можна знайти практично все. Гірськолижний спорт — це та сфера, яка вимагає організації цілих спортивних комплексів. На щастя, столиця нашої батьківщини готова надати такі своїм жителям і гостям.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Спорт. Додайте в закладки постійне посилання.