Де можна смажити шашлики?

Шашлик — ідеальне блюдо для для веселої компанії під час відпочинку на природі. А подвійно приємніше, коли він приготований власними руками! Проте готувати шашлик можна не скрізь. Як і де можна смажити шашлик, щоб не тільки отримати від нього задоволення, а й уберегти себе від зайвих проблем?

Найголовніше правило, яке Ви повинні дотримуватися, — це безпечне від пожежі місце. Смажити шашлик забороняється в житловому приміщенні, у дворах, в лісі, на території, що охороняється і в парках в непризначених для цього місцях. Порушники можуть понести адміністративну відповідальність, покаранням є штраф. Якщо керуватися законом «Про особливо охоронюваних природних територіях», то порушує його зобов’язаний заплатити штраф від 4 до 5 тис. рублів. За недотримання правил пожежної безпеки поліцейський може виписати штраф від 500 до 2000 руб.

У місті дозволено смажити шашлик в парках на спеціально обладнаних майданчиках. Крім того, Ви самі можете подбати про те, щоб створити правильне місце для приготування шашлику. Для цього дотримуйтесь наступних правил:

 • Смажте тільки на вугіллі, без відкритого вогню.
 • Мангал повинен знаходитися на відстані не менше 30 см. від землі.
 • розчистити майданчик для мангала. Він повинен знаходитися на абсолютно голій землі, без трави.
 • Дерева, чагарники і трава повинні перебувати на безпечній відстані від мангала, щоб в разі чого вони не загорілися.
 • Приготуйте пляшку з водою. Вона є запобіжним засобом у випадку виникнення неконтрольованого полум’я.
 • Якщо все зробите правильно, то поліцейським не за що Вас буде штрафувати. Максимум, що вони зможуть зробити — це попередження. Природно, поліцейські теж люди і якщо Ви доведете, що дотримуєте всі запобіжні заходи і будете нормально розмовляти з правоохоронцями, то нічого поганого вони Вам не зроблять.

  За містом не дозволяється смажити шашлики в лісі. Крім того, що легко може виникнути пожежа, порушується екологія лісу і можна підчепити кліщів. Також потрібно вибрати місце, на якому не поширюється полум’я. Ви знову ж таки можете очистити майданчик самі або заздалегідь знайти інше ідеальне місце для приготування шашлику. Багато хто віддає перевагу смажити шашлик у себе на дачі. Природно, дотримання протипожежних заходів також обов’язково.

  Якщо Ви шукаєте конкретні місця у Вашому місті, де можна посмажити шашлик, то цю інформацію можна пошукати в Інтернеті.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Їжа та напої. Додайте в закладки постійне посилання.