Де можна безкоштовно скачати музику?

Зараз кожен має можливість знайти в інтернеті свої улюблені хіти, але де можна безкоштовно скачати музику на комп’ютер, в телефон або на плеєр знають не всі. Ми розглянемо найзручніші способи для скачування музики з інтернету, а ви підберете для себе ідеальний варіант отримання улюбленої музики прямо на комп’ютер.

Безкоштовна музика, яку можна завантажити в контакті

Практично кожен в наш час має свою персональну сторінку в соціальній мережі Вконтакте. Навіщо шукати музику десь ще, якщо її можна завантажити прямо зі своїх аудіозаписів?! Серед аудіозаписів користувач може знайти необхідні мелодії і безкоштовно скачати їх з допомогою відомої програми VKSaver. Отже,

 • Скачайте VKSaver. Зайдіть по посиланню і натисніть на зелену кнопку «Скачайте зараз».
 • Встановіть її собі на комп’ютер, закривши всі вікна браузера, в якому ви працюєте.
 • Знову зайдіть на свій аккаунт в контакті і подивіться, що біля кожної аудіозаписи з’явився новий значок з буквою «s».
 • Натискаючи на посилання, у вас відкривається нова вкладка з червоною кнопкою «завантажити». якщо натиснути на неї лівою кнопкою миші, музика збережеться в папці, заданої за замовчуванням для завантажень з інтернету. Якщо скористатися правою кнопкою миші і вибрати «зберегти як …», то ви самі зможете вибрати місце на комп’ютері, куди повинна потрапити ця аудіозапис.
 • Програма безкоштовна, досить зручна у використанні, адже музика скачується миттєво! Плагін працює в таких оперціонних системах, як XP, WISTA, 7, і підходить для браузерів Internet Explorer, Opera, Safari, Chrome, Mozilla.

  Звідки можна безкоштовно скачати музику

  Також існує безліч сайтів, де можна безкоштовно скачати музику. Розглянемо деякі з них з докладною інструкцією із застосування …

 • //www.zaycev.net — популярний сайт з величезною кількістю безкоштовної музики, яку можна завантажити кожному. На головній сторінці сайту ви побачите впорядкований список з 100 найбільш завантажуваних (тобто самих популярних) треків поточного тижня. У бічному меню зліва ви зможете перейти на сторінки нової музики (впорядкованої за датою додавання на сайт), зможете зайти в пошук або навіть додати свій хіт на «зайцев.нет». Отже, щоб завантажити музику з «зайцев.нет», натисніть лівою кнопкою миші на вподобану мелодію. Посередині вікна навпроти назви треку тисніть на значок mp3. Тепер введіть у спеціальне поле цифри, запропоновані на картинці «анти-спам» і клікайте «завантажити». Зачекайте секунд 20 і перед вами відкриється маленьке віконечко: там відзначте галочкою «Save File» і «OK».
 • //en.vpleer.ru — цей сайт стане в нагоді тим, хто чітко знає, яку музику він хоче скачати. Натисніть на ту літеру, з якої починається ім’я виконавця, потім вкажіть конкретну назву групи (ім’я виконавця). Виберіть назву пісні і навпроти неї наведіть мишку на подвійну стрілку вниз. Спливаюча підказка (download) покаже вам, що ця опція є нічим іншим, як кнопкою «завантажити». Натискаємо! У сусідній посиланням вас попросять зачекати 30 секунд. Потім дадуть готову посилання на скачування, натискаючи на яку, ви відкриєте маленьке віконце. В ньому виберіть «Save File» і натисніть «OK».
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.