Де купити WOW?

Наскучили шутери, квести пройдені, стратегії набридли, хочеться всього і відразу? Тоді WOW — це для вас! Що ж це за гра, і чим вона так притягує десятки мільйонів людей по всьому світу від малого до великого?

WOW це абревіатура назви World of Warcraft, що в перекладі дослівно означає «мир військового ремесла». Це багатокористувальницька рольова онлайн гра, в якій щодня зависають мільйони людей. Суть гри полягає в наступному: ви починаєте з вибору персонажа. Ключовим моментом вибору персонажа є клас, яких в грі близько 10-ти: воїн, мисливець, шаман, друїд, паладин і т.д. Далі вам слід вибрати расу, за яку ви будете грати, і фракцію, якій будете належати. Існують 2 протиборчі між собою фракції: Орда і Альянс, у кожній з яких по 5 рас: тролі, орки, таурени, нежить і криваві ельфи представляють Орду, а люди, гноми, дворфи, нічні ельфи і дрен стоять на стороні альянсу. Після вибору класу і раси починається сама гра.

Своїм персонажем ви керуєте від 3-ї особи і одразу починаєте потихеньку вникати. Основою гри є виконання завдань, але так само в грі є багато, дуже багато того, чим можна зайнятися. За кожний набраний рівень вам будуть нараховуватися очки талантів, а так само нові здібності. А де ж їх застосовувати? — Так багато де. Наприклад, можна відправитися в підземелля, де монстри досить сильні, і вам не здолати їх поодинці. Але зате групою в 5 чоловік ви, і ваша команда, зможете освоїти дане підземелля, якщо будете діяти злагоджено. А можете відправитися на поле бою, де будете виступати так само командою, але вже проти реальних гравців з протилежної фракції. Можете вивчати професії, ловити рибу, брати участь в різних змаганнях і так далі. Весь світ відкритий для вас!

Якщо ви задалися питанням, що таке WOW cataclysm і де його купити, то ось відповідь: вам доведеться купити всі попередні частини гри World of Warcraft, так як це остання частина гри, в яку вам не вдасться пограти, не граючи в попередні . Залишається питання, «Де можна купити WOW?» Як не дивно саму гру можна завантажити безкоштовно на сайті battle.net. Перейшовши за цим посиланням вам необхідно створити обліковий запис, а потім авторизуватися, вибрати вкладку «гри» — «завантаження ігор». У списку вибрати «Керівництво для початківців» де докладно розписано все, що вас цікавить, або ж відразу клацнути на пункт «Безкоштовна версія». В неї ви зможете пограти протягом 10 наступних днів. Після цього, якщо вам сподобалося, вам потрібно буде перейти по посиланню, де купити гру WOW, а точніше ключ, який переведе вашу безкоштовну обліковий запис в обліковий запис «Classic», в яку ви зможете грати до 60-го рівня, далі в облікову запис «Burning Crusade», — до 70-го рівня, далі «Wrath of The Lich King» і, нарешті, «Cataclysm», до 85-го рівня. Придбати їх можна в «управлінні обліковим записом» як за допомогою кредитної картки, так і за допомогою платіжних систем, наприклад WebMoney. Так само можна піти іншим способом, а саме просто прийти в магазин і купити всі 4 диска з грою, прийти додому і встановити їх послідовно. У кожній коробці буде лежати ключ для облікового запису. Вам буде лише необхідно ввести їх все в меню управління обліковим записом на сайті https://eu.battle.net/login/ru, і ваша запис стане Повної. Крім цього саме ігровий час платне, але ціна не велика: 359р — підписка на місяць, 987р — на 3 місяці, 1794р — на 6 місяців. Крім того, в магазині так само можна купити карту передоплати на місяць. Коштує вона стільки ж, і вам необхідно просто стерти захисний шар і ввести цей код в управлінні вашого профілю.

Тепер ми дізналися де купити WOW. Заходьте в гру і продовжуйте освоювати нові рівні, території, вивчати професії, проходити підземелля. Якщо на якомусь етапі гри ви зіткнулися з тим, що ваша екіпірування не відповідає вашому рівню, і ви не знаєте де купити речі WOW або де купити шмот — вирушайте на аукціон, він є в кожній столиці. Там ви зможете знайти екіпіровку потрібного вам рівня, створену або знайдену іншими гравцями. Крім аукціону в грі присутні безліч торговців, що пропонують різні товари. Деякі з них торгують зброєю і речами. Після 20-го рівня у вас з’являється можливість їздити на верхових тварин. Якщо ви не знаєте де купити коня в WOW або де купити Маунт в WOW (це загальна назва всіх їздових тварин у грі), то підійдіть до стражникові в одній зі столиць і поговоріть з ним, вказавши, що вас цікавить вчитель верхової їзди. У вас після розмови з ним на карті з’явиться мітка, слідуючи якій ви прийдете до вчителя верхової їзди, який вас навчить за певну плату навичкам верхової їзди. Там же ви зможете купити собі їздова тварина, яка вам до душі. Якщо ви не знаєте де купити дракона в WOW, то проробіть теж саме, тільки вже в столицях Запределье, Нордскола і Територій доповнення «Cataclysm». Так само їздових і літаючих тварин можна отримувати за досягнення або ж, покращуючи репутацію в різних фракціях.

У грі крім їздових тварин ще присутні вихованці. У мисливця, Лицаря смерті і Колдуна це бойові вихованці, які мають своїми здібностями. Крім бойових вихованців у грі присутні не бойові вихованці: пташки кішечки, жаби і так далі. Маленьких змійок, наприклад можна знайти в Громової Утьосі, під одним з мостів, що ведуть на одну з вершин. Якщо ви не знаєте де купити вихованця в WOW зверніться в ігровому чаті до інших гравців, хто-небудь вам обов’язково допоможе, підкаже де знаходяться продавці вихованців або ж сам продасть вам. У будь-якому випадку ви завжди можете відправитися на аукціон, вони там так само продаються.

прокачати до 85-го рівня гра не закінчується, а навпаки. Більшість можливостей відкривається саме на максимальному рівні. Вивчайте світ Варкрафта, заробляйте досягнення і просто отримуйте задоволення від гри, а воно гарантовано 100%!

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Розваги. Додайте в закладки постійне посилання.