Де краще відпочивати в Таїланді?

Прекрасне королівство Тайланд так і манить туристів красою своїх курортів, райських островів та історичної столицею — Бангкоком. Але вибрати доведеться щось одне, тому багато туристів серйозно підходять до вирішення того, де краще відпочивати в Таїланді.

Де краще відпочивати в Таїланді любителям розваг

Спочатку поговоримо про запальних островах Таїланду. Звичайно, це острів Пханган, де туристи обов’язково візьмуть участь в приголомшливою вечірці Full Moon Party. Вона проходить на острові кожного місяця. Масштаби паті просто вражають, адже в ній беруть участь просто тисячі людей з усього світу!

Курорт Патайя — ідеальне місце для захоплюючого відпочинку з масою розваг! Невимовні пляжі займають все узбережжя Патайї. Поніжилися вдень на райському пісочку, вночі ви поринете абсолютно в інший світ. Саме своїм нічним життям Патайя заслужила таку популярність серед туристів. А на Уокінг-Стріт вночі будь знайде масу секс-розваг.

У перший або останній день подорожі радимо обов’язково відвідати столицю Таїланду Бангкок _. Це по-справжньому джерело історичних пам’яток архітектури. Екскурсія по Бангкоку буде включати в себе різні пам’ятки, в тому числі і монастир Ват ПХО, який відомий статуєю Лежачого Будди. Це статуя є найбільшим зображенням Будди в цій позі. І зовсім поруч з Ват ПХО знаходиться храм Смарагдового Будди, який вважається головним священним місцем у Таїланді.

Де краще відпочивати в Таїланді — спокійний відпочинок

Серед островів для тихого і спокійного відпочинку найкраще підійде острів Ко Самет. На ньому практично не розвинена індустрія розваг, зате цінитель незайманої природи зможе насолодитися видом незайманих лісів, багатою флорою і фауною.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Відпочинок. Додайте в закладки постійне посилання.