Цистон — допоможе позбавитися від запальних процесів

Інфекційно-запальні захворювання нирок і сечовивідних шляхів є одними з найбільш частих захворювань. Багато захворювань цієї групи виникають на тлі сечокам’яної хвороби, тому лікарські препарати, що володіють одночасно протизапальним і розчинюючим камені дією дуже важливі в лікуванні таких хвороб.

Основні принципи лікування інфекцій сечовивідних шляхів

На відміну від захворювань інших органів, інфекції сечовивідних шляхів лікуються довгостроково. Так, хворим з гострим пієлонефритом після одужання ще протягом кількох місяців призначаються короткі курси антибактеріальної терапії з подальшими перервами у лікуванні. Хронічні інфекційно-запальні захворювання нирок і сечовивідних шляхів, навіть якщо немає загострення, обов’язково навесні і восени проліковують аналогічно. Це є профілактикою можливих рецидивів.

Для протирецидивного лікування зазвичай застосовуються спочатку звичайні уросептікі (препарати, які пригнічують розвиток мікрофлори в області сечових шляхів), а потім антибактеріальні та сечогінні препарати рослинного походження, які діють більш м’яко. Особливо важливо таке протирецидивне лікування в тому випадку, якщо в сечових шляхах є якась перешкода для проходження сечі, наприклад, камені, якісь звуження, порушення роботи м’язової системи сечовивідних шляхів і сечового міхура і так далі.

Препарати рослинного походження призначаються і для лікування гострих запальних процесів, але вже в складі комбінованої терапії. Вони посилюють дію антибіотиків та інших уросептиків.

Кому рекомендується приймати Цистон і коли він протипоказаний

Цистон — це препарат рослинного походження, який діє м’яко і не має жодних протипоказань крім алергічних реакцій на його компоненти. А так як компонентів цих багато, то і алергічні реакції зустрічаються досить часто.

Крім того, потрібно пам’ятати, що Цистон, навіть, незважаючи на те, що він має спазмолітичні властивості, не зніме напад ниркової коліки — це неможливо, тому що, як і будь-який рослинний препарат, він діє повільно. При нирковій коліці відбувається ішемія (знекровлення тканини сечовивідних шляхів внаслідок здавлювання кровоносних судин) — саме вона викликає сильний біль. Такий стан вимагає негайної допомоги і для цього застосовуються зовсім інші препарати.

Цистон застосовують при лікуванні гострих інфекційно-запальних процесів у нирках і сечовивідних шляхах у складі комбінованої терапії. Він чудово поєднується з будь-якими уросептиків, у тому числі з антибіотиками. При цьому якщо антибіотики призначаються короткими курсами, то Цистон можна приймати і після купірування гострого запального процесу для профілактики рецидиву запалення і каменеутворення строком до півроку.

При нирковокам’яній хворобі, якщо з якоїсь причини камені не видаляються хірургічним шляхом, Цистон можна призначати курсами для попередження утворення нових каменів. Призначають його і після операції видалення каменів — також для попередження формування нових каменів у нирках і сечовивідних шляхах.

Призначають Цистон при подагрі — порушенні обміну речовин, яке супроводжується підвищеним утворенням уратів — солей сечової кислоти. Крім того, Цистон допомагає при утворенні каменів в слинних залозах.

Яких-небудь побічних ефектів при прийомі Цістона виявлено не було, не відомо і про випадки передозування.

Як діє

Цистон ідеально підходить, як для комбінованої терапії гострих процесів, так і для протирецидивного лікування. До його складу входить безліч трав, які взаємодіючи один з одним, мають антибактеріальну дію, знімають спазм з мускулатури сечовивідних шляхів (спазмолітичну дію), розчиняють вже сформувалися камені, попереджають з’єднання солей в нові камені і покращують обмін речовин, що сприяє зменшенню солей, з яких в подальшому можуть формуватися камені. Крім того, Цистон має сечогінну дію, що сприяє швидкому виведенню токсичних продуктів запалення і солей з організму людини.

Таке багатоетапне вплив на інфекційно-запальні процеси в нирках і сечовивідних шляхах дозволяє використовувати Цистон іноді без будь-яких додаткових лікарських препаратів для протирецидивного лікування. Цистон можна застосовувати кілька місяців, тому його часто призначають строком до півроку після закінчення гострого запального процесу в нирках.

Цистон — це лікарський препарат рослинного походження, який підійде для лікування будь-яких запальних процесів у нирках і сечовивідних шляхах, а також для лікування сечокам’яної хвороби.

Галина Романенко

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.