Циклоферон — відновлює захисні сили організму

Таблетки циклоферона випускаються в кишковорозчинною оболонці. До їх складу входить 0.15 г акрідонуксусной кислоти і 0.146 г N-метілглюкаміна. Неактивними речовинами у складі циклоферону є стеарат кальцію і метилцелюлоза. Циклоферон є низькомолекулярним індуктором інтерферону, що володіє безліччю різних властивостей, зокрема, противірусною, імуномодулюючою, протизапальною, антипроліферативну, протипухлинну і так далі.

При прийомі гранично допустимої дози циклоферона його концентрація в плазмі досягає максимуму через 2-3 години; через 8 годин вона починає поступово знижуватися. Через 24 години в крові присутні лише сліди циклоферону. Період напіврозпаду медикаменту становить 4-5 годин. Таким чином, прийом циклоферону не призводить до накопичення його складових в організмі, за умови, що рекомендована доза не перевищується.

Показання до застосування:

 • Інфекції, викликані вірусом герпесу різних типів
 • Гострі кишкові інфекції
 • Хронічні вірусні гепатити В і С
 • Грип та гострі респіраторні інфекції
 • Інфекції центральної нервової системи (асептичний (серозний) менінгіт, хвороба Лайма)
 • ВІЛ-інфекція (стадії 2А-3В)
 • Вторинний імунодефіцит, пов’язаний з хронічними бактеріальними та грибковими інфекціями
 • Для дітей старше 4 років Циклоферон рекомендується як один із засобів комбінованої терапії при наступних станах:

 • Гострі та хронічні гепатити В і С
 • Герпесвірусні інфекції
 • Профілактика і лікування грипу та гострих вірусних інфекцій дихальних шляхів
 • Гострі кишкові інфекції
 • Комбінована терапія при ВІЛ-інфекції (стадії 2А-3В)
 • Побічні ефекти

  Єдиним відомим побічним ефектом циклоферона є розвиток підвищеної чутливості до одного або декількох компонентів препарату.

  Протипоказання до застосування

  Циклоферон не рекомендується приймати під час вагітності та лактації, а також пацієнтам з декомпенсованим цирозом печінки.

  При запальних захворюваннях щитовидної залози циклоферон слід приймати під наглядом ендокринолога.

  Лікарська взаємодія

  Циклоферон можна приймати в поєднанні з усіма ліками, традиційно використовуваними для лікування перерахованих вище захворювань (інтерферони, препарати для хіміотерапії і так далі).

  Переваги циклоферона

  Циклоферон є апірогеним препаратом і не викликає алергічних реакцій. Його застосування не пов’язане з ризиком розвитку аутоімунних розладів, він не має мутагенних, ембріотоксичним і канцерогенними властивостями. Його можна безпечно приймати разом з різними харчовими добавками, антибіотиками, між структурою препаратами і так далі.

  Циклоферон у таблетках підходить для тривалого амбулаторного лікування. Не виявлено будь-яких небезпечних побічних ефектів при тривалому прийомі цього препарату.

  Циклоферон підсилює ефективність препаратів, що застосовуються при хіміотерапії. Він швидко проникає в кров, а протягом двадцяти чотирьох годин майже повністю виводиться з організму через нирки.

  Циклоферон продається тільки за рецептом лікаря. Таблетки мають жовтий або коричнево-золотистий колір. У разі, якщо таблетки в упаковці іншого кольору і / або упаковка пошкоджена, віднесіть її назад в аптеку і попросіть заміну. Зберігайте упаковки з циклоферон в сухому і темному місці при кімнатній температурі. Препарат повинен бути недоступним для дітей і домашніх тварин. Зберігати циклоферон можна протягом двох років. Однак якщо ви закінчили курс лікування, що залишилися таблетки рекомендується викинути. При появі схожих симптомів ні в якому разі не починайте приймати циклоферон самостійно. Давати циклоферон кому-небудь з власної ініціативи також заборонено.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.