Чому змінюють чоловіки?

Нікому не подобається бути обдуреним. Питання чому змінюють чоловіка є важливим їх дружинам, дівчатам, улюбленим. Знаючи причини, можна не тільки зробити висновки чи розібратися у вже трапилася зраді, а й можливо їй запобігти.

Чому чоловіки зраджують жінкам

Для початку поговоримо про ставлення до зради. У розумінні чоловіки зрада — це тілесний, фізичний акт. Так що якщо чоловік фліртував чи закохався в іншу жінку, але сексу у них не було, він буде вважати, що він чесний і не зраджував своїй половині. Для жінки ж зрада це саме емоційний зв’язок, і така поведінка чоловіка заподіє їй біль, чоловік же буде дивуватися не розуміючи, за що його звинувачують, адже він, на його думку, не зробив нічого поганого. Іноді причиною того, чому чоловіки зраджують жінкам є незнання чи нерозуміння того, що вони роблять щось неправильне. Якщо ж домовитися спочатку, що для кожного з партнерів є зрадою, чоловікові стане зрозуміліше і, знаючи що це зашкодить, він може побажати зберегти відносини і не стане змінювати.

Чому чоловіки зраджують дружинам

Чоловік за своєю природою дослідник, його тягне до нового, йому все цікаво. І якщо в давні часи ці його якості допомагали на полюванні, в освоєнні земель і рухали науку, то зараз, коли середній європейський чоловік найчастіше працює в офісі, живе в комфортних і стабільних умовах, і має одну жінку (на відміну від стародавніх племен і арабських гаремів), від нього не потрібно здійснювати подвиги. Навколо все вже звідане, а всередині щось гризе. Хочеться нового і незвичайного, для когось новим стає захоплення спортом, відео-іграми або подорожі, а чийсь вибір падає на нову жінку. Так що однією з причин, чому чоловіки зраджують своїм дружинам, є нудьга. Нудною може стати і життя зі своєю жінкою і секс з нею, і побутова рутина. Відволікайтеся, пробуйте нове, міняйте зупинку.

Чоловіки можуть змінювати з почуття помсти, щоб помститися жінці за щось або щоб відплатити за зраду з її боку. Правильним підходом в даному випадку буде не змінювати самій і не провокувати його. Якщо звинувачення порожні, доведіть чоловікові що були йому вірні і хочете бути тільки з ним, покажіть як він вам важливий. Правда, є на світі і патологічні ревнивці, які запросто можуть вбити собі в голову, що ви їм змінили і нічим його не переконаєш. Але ті хто це робить щиро, не стануть змінювати, адже ви для них важливіше за все, якщо думка про те, що ви могли бути з кимось ще приводить його в жах або сказ. Ті ж хто лукавить, звинувачуючи вас у зраді, можуть робити це щоб отримати право змінити самому.

Чому чоловіки зраджують коханим

Ще однією причиною того, чому чоловіки зраджують коханим, є невпевненість в собі. Такий чоловік прагне довести собі і оточуючим, що він щось може, що він привабливий, мужній і сексуальний. З таким чоловіком потрібно працювати над його самооцінкою, в першу чергу з причинами її зниження, а також надавати йому підтримку і частіше хвалити.

Змінюють не тільки від нудьги, змінюють чоловіка і з цікавості. Якщо інша жінка виглядає краще власної звичною і вивченої вздовж і впоперек, якщо вона гарніше, якщо з нею цікаво і вона вміє підтримати розмову і завжди змушує чоловіка відчувати себе важливим і цікавим. У такої жінки є безліч шансів відвести вашого чоловіка. Не давайте йому нудьгувати, показуйте, що ви змінюєтеся. Жодна людина не може знати іншого напам’ять, в кожному є приховані сторони. Покажіть йому це, доведіть що йому ще є що дізнаватися про вас. Будьте загадковою, різною, стежте за собою. Зробіть так щоб поруч з вами йому було приємно і цікаво і він не захоче змінювати вам з іншою жінкою.

Знаючи, чому змінюють чоловіки, ви зможете втримати свого чоловіка, а слідуючи цим радам будете розвиватися і самі, пам’ятайте, що відносини це не відпочинок, це взаємний праця двох людей, який буде приносити плоди, тільки якщо ви обидва будете вкладати в нього сили.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Відносини і Сім'я. Додайте в закладки постійне посилання.